Сторінка 4. Лікарі хірурги в Києві (Печерський район)

Анастасия
Ой, девчонки - как же давно я мечтала о пластике груди...лет с 16) а сделала в итоге в 26))) И то не решилась бы , если б не обаяние Игоря Олеговича, его профессионализм и чувство юмора ))) теперь у меня полная троечка и я - королева!
Лера
С детства очень беспокоило торчащее ухо. Как я не старалась подбирать причёску, все равно было очень заметно. Спасибо Золотаренко Игорю Олеговичу и команде Цертуса. Наконец-то мои ушки выглядят аккуратно, симметрично. Я очень рада, что обратилась к профессионалам.
Женя
Очень хочу высказаться по поводу безупречной работы доктора Золотаренко. Игорь Олегович настоящий волшебник! Обратилась к нему к нему с проблемой нависания века. Давно мечтала о более открытом взгляде, и вот, мечта, наконец, стала реальностью. После операции я, можно сказать, вновь взглянула на мир широко распахнутыми глазами. Лицо стало выглядеть счастливее и моложе. Огромное спасибо доктору за его заботу и профессионализм. Если и решаться на подобный шаг, то только в клинике Certus.
30 листопада '-1 г.
лечилась у нее с постоянными гайморитами. результатами лечения довольна. советую врача всем своим знакомым.
07 червеня '19 г.
ЛОР-хірург, пластичний хірург, експерт в області ЛОР-хірургії в Україні
Доктор Запорожець Т.Ю., має вищу категорію, кандидат медичних наук. Проводить амбулаторний прийом ЛОР пацієнтів з гострими і хронічними запальними захворюваннями вуха, горла, носа і гортані. Надає весь спектр ургентних операція на ЛОР органах і малоінвазивні ендоскопічні операції носа і придаткових пазух.
Челюстно-лицевой хирург, Пластический хирург
Лікар Золотаренко Ігор Олегович - щелепно-лицьовий хірург, стоматолог-імплантолог. Протягом 10 років спеціалізується на складних оперативних втручаннях ротової порожнини людини. Проводить імплантацію кісткових ділянок, видаляє новоутворення, встановлює протези. Володіє навичками пластичної хірургії.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург спеціалізується на лікуванні недуг нервової системи за допомогою оперативних втручань. Діагностує і лікує злоякісні пухлини головного і спинного мозку. Оперує хворих з поставленими діагнозами міжхребцевої грижі і менінгіоми, а також пацієнтів з черепно-мозковими та хребетними травматичними ушкодженнями.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії, володіє навичками виконання всіх видів хірургічних операцій в ротовій порожнині. Займається імплантацією, видаленням зубів будь-якого рівня складності, включаючи восьмі. Освоїв техніку резекції верхівки кореня, кісткову пластику, синус-ліфтинг. Працює з 3D моделюванням та хірургічними шаблонами. Активний учасник міжнародних конгресів, симпозіумів та семінарів.
Хірург, Проктолог
Лікар-хірург-проктолог, має другу кваліфікаційну категорію, займається лікуванням медикаментозним і оперативним лікуванням геморою за допомогою сучасних методів кріодеструкції, лігування. Призначає профілактичні процедури, терапію. Лікує ректальні кровотечі, доброякісні новоутворення, поліпи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Хірург, проктолог, лікар УЗД
Хірург, ендокринолог
Нейрохірург
Доктор Вальчук Михайло Володимирович надає послуги медичної допомоги в області нейрохірургії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ЦНС І ПНР, а також головного мозку, спинного мозку. Лікує наслідки черепно-мозкових травм і пошкоджень хребта. Хірургічним шляхом видаляє освіти злоякісного характеру і тромби. Надає лікування при онкологічних захворюваннях і судинних патологіях.
Ендокринолог, хірург
Досвідчений ендокринолог та хірург з кандидатським ступенем у медицині. Спеціалізується на лікуванні захворювань щитоподібної та паращитоподібних залоз, аутоімунного тиреоїдиту та раку щитоподібної залози. У своїй практиці Андрій Володимирович дотримується міжнародних протоколів та сучасних методів лікування. Серед операцій, Андрій Володимирович, можна виділити тиреоїдектомію, гемітиреоїдектомію та паратиреоїдектомію. Андрій Володимирович постійно стежить за інноваціями у своїй галузі та активно застосовує передові технології, такі як нейромоніторинг та Fluoptic, що дозволяє забезпечити безпеку та ефективність проведених процедур.
Хірург, проктолог
Записатися на прийом2 онлайн записи