Бондаренко Олександр Миколайович

Проктолог, хірург, УЗД-діагност, ендоскопіст
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні проктологічних захворювань. Проводить УЗД органів малого таза і черевної порожнини. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання з видалення геморою. Займається підготовкою пацієнтів до операції і веде спостереження в післяопераційному періоді.

Дмитрий Д.
Людина дуже уважна! Незважаючи на те, що лікар був дуже зайнятий, в нього було багато клієнтів, він встиг нам приділити достатньо уваги. Кваліфіковано все оглянув, розповів і пояснив. Вище всяких похвал. Буду всім рекомендувати.
Эвелина
Лікар дуже комунікабельний і кваліфікований, має достатньо досвіду, щоб оцінити реальну ситуацію яка склалася на даний момент. Рекомендації слушні, та ефективно допомагають. Фахівець екстра класу. Однозначно рекомендую!

• 2007 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2010, 2012, 2016 рр. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Хірургія".
  • 2011, 2019 рр. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ультразвукова діагностика».
  • 2016 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Ендоскопія".
  • 2018 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Проктологія".

• Учасник Асоціації хірургів Києва та Київської області.

Додаткова інформація

• Автор 14 публікацій та 4 патентів.
  • Доктор філософії.