Лікарі подологи в Києві (Печерський район)

Сніжана
Не пам'ятаю скільки часу у мене розслоювався ніготь. Я вирішила звернутися за кваліфікованою допомогою. Потрапила на прийом до цього чудового лікаря. Як виявилося у мене було грибкове ураження нігтя. Завдяки лікарю, зараз все добре.
10 березеня '20 г.
Ігор
Тривалий час я відчував не приємні відчуття в ділянці стоп. Вирішив звернутися до спеціаліста. Ольга Анатоліївна просто чудовий спеціаліст. Обстежила та призначила лікування. Зараз почуваю себе значно краще. Дякую Вам за Вашу роботу!
06 березеня '20 г.
У бабушки постоянно врастал ноготь на ноге, что приносило массу дискомфорта. Обратились к Воловской. Ольга Дмитриевна нам сразу понравилась и с проблемой справилась быстро. Видно, что опытный врач, который постоянно повышает свою квалификацию.
10 березеня '19 г.
Подолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань стопи, володіє всіма методами догляду та обробки стопи і нігтьової пластини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Подолог
Займається діагностикою та лікуванням патології, яка поразжує область стоп. На протязі 8 років успішно лечить вріс ного, гіпергідроз і грибкові ураження нігтів. Проводить корекцію та протезування нігтьових пластинів. У процесі терапії використовується сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913
Подолог
Руслан Емільович кваліфікований подолог. Спеціалізується на лікуванні врослого нігтя і вирішенні проблем зі стопами. Вважає своєю місією: дарувати людям усмішку і рятувати від складнощів при ходьбі.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Хирург, проктолог, подолог
Доктор Симоненко Сергій Олександрович спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань м'яких тканин, суглобів і кісткового апарату. Консультує пацієнтів зі скаргами на болі в спині і кінцівках, збільшення лімфовузлів, обмеження рухових можливостей. Також лікар компетентний у питаннях проктології. Він діагностує такі недуги, як геморой і тріщина прямої кишки, проводить ректальні огляди на предмет злоякісних пухлин. Приймає хворих з порушеннями постави і посттравматичними синдромами, виконує малі хірургічні втручання.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Подолог
Спеціаліст спеціалізується на подології. Займається лікуванням врослого нігтя, гіпергідрозу, грибкових уражень шкірних покривів і нігтів. Проводить медичний манікюр, кріодеструкцію підошовних бородавок, перев'язку трофічних виразок і первинну обробку ран.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Подолог
Спеціалізується на подології. Надає повний спектр з профілактики, діагностики та терапії захворювань стопи: оніхомікозу, гіперкератозу, натоптишів, бородавок, мозолів, гіпергідрозу, піднігтьова гематома. Проводить лікування врослого нігтя різних стадіях складності, виявлення п'яткової шпори. Олена Вікторівна також проводить обробку діабетичної стопи, парафінотерапію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за фахом. Веде прийом дорослих та дітей від 10 років.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Записатися на прийом1 онлайн запис