Лікарі гастроентерологи в Києві (Печерський район)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Екатерина
Очень хороший и внимательный доктор.
30 листопада '-1 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гастроентеролог, Гепатолог, Паразитолог
Лікар гастроентеролог, гепатолог вищої категорії. Пріоритетними напрямками роботи Валіда Джалаловіча є: паразитології, гастроентерологія, гепатологія. Веде консультативно-діагностичний прийом пацієнтів з порушеннями органів шлунково-кишкового тракту; розробляє індивідуально для кожного план обстежень і поетапного лікування органів шлунково-кишкового тракту. Володіє методами дуоденального зондування і гастростомії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Гастроентеролог
Лікар проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультує з приводу правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, диспепсію шлунка, холецистит, дискінезію жовчовивідних шляхів, панкреатит, захворювання селезінки та печінки. Приймає пацієнтів з ожирінням.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Гастроентеролог
Лікар займається лікуванням захворювань стравоходу, шлунка, жовчного міхура, печінки, товстого кишечника. Проводить амбулаторний прийом пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація по прайсу - 1110 грн, на період воєнного стану - 830 грн
21 рік досвіду
Лікар-гастроентеролог займається виявленням патологій шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура. Здійснює консультативний прийом, призначає лабораторні аналізи і розробляє план лікування. Приймає пацієнтів із запаленням слизової шлунка, запаленням підшлункової залози, стравоходу і жовчного міхура. До доктора слід звернутися при болях або неприємних відчуттях в області живота, печії, нудоти і блювоти.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Дитячий хірург
Лікар проводить консультації для дітей. Робить корекцію та пластику короткої вуздечки язика. Проводить розкриття лімфаденітів, панарицію, абсцесу, фурункула, гнійного гідраденіту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Терапевт
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувачка терапевтичним відділенням стаціонару Медіком. Доктор Овчинникова лікує гострі трахео-бронхіти, загострення хронічного бронхіту, захворювання серцево-судинної системи, загострення хронічного гастриту, виразкової хвороби, холециститу, панкреатиту і захворювання нирок.
Педіатр, Неонатолог, Дитячий гастроентеролог
Лікар педіатр, неонатолог, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, займається проблемами грудного вигодовування, проводить забір аналізів, вакцинацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Гастроентеролог, дієтолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, проводить гастроентерологічні дихальні тести
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5