АнгіоЛайф, судинний центр у Києві

Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

AngioLife перекладається як «життя судин» і це не просто назва, а основне ідеологічне направлення нашого центру з 2014 року. Ми надаємо висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, використовуючи інноваційні методики лікування, стандарти доказової медицини та багаторічний науково-практичний досвід лікарів. Судинний центр АнгіоЛайф є лідером серед медичних клінік України за кількістю проведених ендовенозних процедур при варикозній хворобі, а саме ЕВЛК (лазерне лікування варикозу), РХО (видалення вен радіохвилями), лікування вен БІОКЛЕЄМ, а також склеротерапії. Усі види лікування проводяться за стандартами Європейських клінік, БЕЗ ОПЕРАЦІЇ та БЕЗ НАРКОЗУ, БЕЗ РОЗРІЗІВ та БЕЗ КРОВІ за ОДИН ДЕНЬ.

АнгіоЛайф - єдиний медичний центр у Києві та Запоріжжі, де дають довічну гарантію на проліковану вену. Тільки в нашому центрі проводяться унікальні процедури відновлення клапанного апарату підшкірних вен - черезшкірна вальвулопластика. Також в АнгіоЛайф можна пройти видалення судинних сіток і венозних павутинок методом CLaCS за оригінальною Бразильською методикою. З 2017 року в судинному центрі АнгіоЛайф успішно проводиться лікування пацієнтів з набряковим синдромом, лімфостазом та лімфедемою. Вперше в Україні для лікування пацієнтів з таким тяжким захворюванням було використано модифіковану методику КФПТ або CDT by Foeldi, яка є золотим стандартом у лікуванні лімфостазу у всьому світі.

В АнгіоЛайф проводиться унікальна лікувальна процедура - PRP+VEGF терапія для лікування трофічних виразок, ран, що не загоюються, діабетичної стопи, атеросклерозу, посттромботичної хвороби та облітеруючих захворювань артерій нижніх кінцівок. Завдяки запатентованій клітинній технології Harvest Smart PREP TERUMO вдається прискорити процеси загоєння та покращити мікроциркуляцію у уражених ділянках кінцівки у найкоротші терміни. На базі флебологічного центру AngioLife розташоване офіційне представництво фірми Medi (Німеччина) та Sigvaris (Швейцарія), де ви завжди можете придбати компресійний трикотаж, підібраний за індивідуальними мірками з гарантією якості та за найнижчими цінами.

У діагностичному підрозділі АнгіоЛайф можна пройти ультразвукове дослідження артерій та вен, допплерографію судин голови та шиї, УЗД серця, УЗД нирок та щитовидної залози, УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, використовуючи найбільш інформативний режим візуалізації на апаратах експерт класу SIEMENS та General Electric. У судинному центрі АнгіоЛайф ви завжди можете пройти консультацію судинного хірурга, флеболога, лімфолога та кардіолога на найвищому рівні та з гарантією якості лікування. Ми завжди відповідаємо за здоров'я кожного пацієнта. Високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід, чесність, відкритість та професіоналізм є основними принципами роботи нашого дружнього колективу. Ми не просто лікуємо пацієнтів, ми намагаємося запобігти розвитку захворювання у майбутньому.

АнгиоЛайф® - "Нове життя Ваших судин"

• Ціни на послуги
  • Відгуки

АнгіоЛайф, судинний центр у Києві, вартість послуг:

• Ультразвукове триплексне/дуплексне сканування судин голови та шиї 500
  • Ультразвукове триплексне/дуплексне сканування артерій або вен кінцівок від 300
  • Ультразвукове триплексне/дуплексне сканування черевного відділу аорти та клубових артерій від 300
  • Ехокардіоскопія (УЗД) серця 300
  • Консультація кардіолога з проведенням ЕКГ 1 000
  • Повторна консультація кардіолога протягом 1 місяця 400
  • Консультація судинного хірурга/флеболога з проведенням УЗДС судин + план лікування 700
  • Консультація судинного хірурга/флеболога в Києві + план лікування 500
  • Консультація лімфолога 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Орест із Ірпеня
Як пацієнт, я був дуже задоволений результатами мого лікування варикозу в АнгіоЛайф в Києві. Лікар Суздаленко Олександр використовував метод лазерного лікування, який був дуже ефективним і безболісним. Після процедури я швидко повернувся до своїх звичайних занять без необхідності в госпіталізації або тривалої реабілітації. Крім того, процедура була досить короткою, що дозволило мені витратити менше часу на її проведення. Я дуже задоволений результатами і рекомендую лікаря Суздаленко і цей метод лікування всім, хто має проблеми з варикозом.
Сергій
Хочу от всей души поблагодарить команду сосудистых хирургов клиники АнгиоЛайф Киев. Высококвалифицированный персонал, приятная обстановка. Отдельная благодарность Волошину Александру Николаевичу и Суздаленко Александру Викторовичу, профессионал своего дела, врачи от бога. Провели обследование и назначали все необходимые анализы перед операцией. Делал в конце декабря 2022 года, на левую ногу , выбрал ЭВЛК - удаление вен лазером. Очень переживал, но оказалось зря. Операция прошла быстро и безболезненно, от вен и следов нет. Послеоперационный период прошёл под наблюдением специалистов успешно и без дискомфорта. Спасибо вам большое за ваш труд, атмосферу добра и дружелюбия. Рекомендую АнгиоЛайф в Киеве на Печерске!!!❤️
Зверніть увагу на інші клініки:
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Нижній Вал 7-9, ви отримаєте кваліфіковані консультації психолога/психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00