Міжнародний центр нейрохірургії

Пн — Пт: 08:15-16:00 Сб: 08:15-16:00 Н: 08:15-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Перший київський недержавний «Міжнародний центр нейрохірургії» заснований в 2001 році. Біля його витоків стояли нейрохірурги Ігор Курілець (Україна) і Генрі Марш (Великобританія). Спеціалізований центр надає послуги за наступними напрямками:

• Мікрохірургія
  • МРТ
  • Телемедицина
  • Навігаційні технології
  • Діагностика функціонування головного і спинного мозку

Високопрофесійні лікарі клініки проводять лікування:

• Хвороб головного мозку (гематоми, пухлини, гідроцефалія, інші патології)
  • Недуг спинного мозку (пухлини, травми, аномалії розвитку)
  • Захворювань хребетного стовпа (остеохондроз, пухлини, викривлення, грижі, спондильоз, стеноз, хронічний больовий синдром)
  • Хвороб периферичної нервової системи (тунельні синдроми, невралгії, пухлини)

Робота нейрохірургічного «Міжнародного центру» організована за прикладом клінік Західної Європи, що дозволяє забезпечити якісну діагностику та лікування пацієнтів в одній установі. Використання новітньої діагностичної апаратури, сучасного інструментарію робить можливими найскладніші операції нейрохірургічного та ортопедичного спектру. Рівень підготовки кадрів клініки ставить даний центр в один ряд з провідними європейськими клініками подібної спеціалізації.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Міжнародний центр нейрохірургії, вартість послуг:

• Діагностика та лікування епілепсії
  • Консультація епілептології
  • Консультація невролога
  • Телерентгенограма
  • Курс хіміотерапії при раку
  • Консультація ортопеда
  • Лікування остеопорозу та його ускладнень
  • Ефективна діагностика і лікування сколіозу
  • Консультація реабілітолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Солтис Руслана
Дякую Ігорю Петровичу ,Ігорю Ігорович і Андрію Олександровича за операцію мого синаСолтису Володимиру на шийні хребці після ДТП .Дуже професіонально і якісно зроблено , лікарі з Божим даром.Повернули сина до життя.Дай Боже їм здоровя і благословіння в їхній праці!!!
Павел
Спасибо юольшое за вашу помощь) Всё было на Высшем уровне)
Очень грамотный нейрохирург делает своё дело чисто и качественно - хирург от от Бога.
Сергей
Отличный хирург поставил на ноги.Низкий поклон.Прошло после операции 11 лет.
нина
06 квітня '18р.
Игорь Петрович,чудесный специалист,я ему доверяю полностью,без сомнения,побольше бы таких!
Спасибо большое Михаилу Владимировичу , специалист своего дела,благодаря ему я могу ходить,дай бог вам здоровья успехов.
григорий
богом даны-золотые руки !!!
Альона
Найкращий лікар! Зробив операцію з видалення міжхребцевої грижі. Я ніби заново народилась. Рекомендую всім знайомим лише цього лікаря.
Петренко Наталя Едуардівна один з найкращих офтальмохірургів України та чуйна, з великим серцем людина. Всім рекомендую!!!
Алина
Курилец Игорь Петрович,спасибо за Ваши золотые руки,за счастливые глаза нашего ребенка когда он смотрит на свою спину.Мы счастливы что встретили такого доктора.Дай Бог Вам здоровья и долгих лет жизни!
Кутищев Дмитрий Анатольевич
16 травня '17р.
Наталья Эдуардовна врач от Бога. И человек с большой душой и добрым сердцем. Всегда буду вам благодарен за ваш труд. Спасибо
Олександр
Я задоволений тим як цей лікар слідкує за всіма етапами хіміотерапії, дуже турботливий і розумний лікар
Олег
Прийшов на медогляд із проблемами в колінних суглобах а лікар все докладно розповів і сказав причину через що ці проблеми і як вилікуватись. Протягом двох місяців я побачив результат, коліна практично не боліли. Я дуже вдячний за допомогу.
Степан
2005 рік. Видалення пухлини. Золоті руки.
Леонид
Струц – талантливый нейрохирург, поэтому я отца записал именно к нему. Операция, конечно была непростой, но Геннадий Геннадьевич справился с ней блестяще. Опухоль удалил, уже 10 месяцев прошло, никаких осложнений.
Валерия
Конечно, у меня было несерьезная травма, потмоу было вдвойне приятно увидеть полную отдачу специалиста его работе)
Вадим
Мне кажется, таких врачей один на миллион!
Лера
У этого специалиста золотые руки! Творит чудеса!
Саша
Помог пережить тяжелый период жизни, без него я бы не спраивлась с таким страшным диагнозом. Врач от Бога
Лечение было тяжелым и долгим - с таким диагнозом по другому и не бывает, но мы прошли через все благодаря поддержке и профессионализму Михаила Владимировича. Низкий поклон и рекомендации
Лиза
Уже не первый год хожу по врачам, наконец то попала к настоящему профессионалу своего дела
Руслан
Видно, что компетентный специалист. Приходил к нему с вывихом руки, он быстро сделал вправление и ответил на все интересующие меня вопросы.
Денис
Показал себя с наилучшей стороны. Помог избавиться от сосудистых нарушений.
Петр
На словах и деле настоящий профи. Успешно провел мне операцию на позвоночнике и удалил грыжу, которая беспокоила меня более 3 лет.
алла
Поставил на ноги когда казалось бы нет уже никакой надежды! Думала такое только в фильмах и бывает! Но если берется за дело такой специалист как геннадий геннадиевич то и в реальности чудеса становятся возможны!
Надежда
Делала мне операцию по удалению глаукомы. Результат превзошел ожидания, я поражена эффектом.
Саша
Работа Натальи Эдуардовны неоценима. Как же приятно вновь видеть все четко и ясно!
Андрей
Вежливый, воспитанный человек. Успешно провел мне операцию.
Юрий
Оперировал моего отца. Все провел на высшем уровне, папа быстро восстановился и вошел в привычный ритм жизни.
30 травня '16р.
Успешно провел операцию по удалению межпозвоночной грыжи. Сейчас мое состояние отличное.
Вика
30 травня '16р.
Посоветовали этого нейрохирурга. Два месяца назад лег к нему на операцию. Сейчас еще восстанавливаюсь, но чувствую себя хорошо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.