Лікарі репродуктологи в Києві (Печерський район)

Олеся
Хочу виразити свою глибоку вдячність лікарю Зеленській Марині Володимирівні. Дуже хороший та уважний спеціаліст, справжній фанат та знавець своєї справи. Неодноразово зверталася за консультацією до цього професіонала. Завжди задоволена результатами . Рекомендую!!!
05 січня '20 г.
Ханна
В Ромиталь делала у Андрея Ганущака операцию. Лабиопластика. Я настолько довольна результатом, что даже не понимаю, ка до этого я жила))) Мало того, еще после операции доктор мне вколол точку G.!!! Я понятия раньше не имела, что такое вообще возможно! В общем, не могу словами описать, что со мной сейчас происходит!!! Это просто восхитительное самочувствие и огромное удовольствие от себя и от новых красок в моей сексуальной жизни! Хочу сказать доктору огромное человеческое СПАСИБО!!!
30 листопада '-1 г.
Была на консультации у Ганущака Андрея по лабиопластике. На эту операцию не так то просто решиться, но что ещё остаётся!? Начиталась на форумах об осложнения, поэтому за этот месяц я проконсультировалась у 5 хирургов. И только один Ганущак мне рассказал все подводные камни этой процедуры, от чего зависит процесс заживление, показал фото работ и рассказал о результате, чего не сделали другие. И я поняла, что этим должен заниматься гинеколог-хирург. Я рада, что нашла своего врача!
30 листопада '-1 г.
Алена
Отличный врач, профессиональный и внимательный. Продолжаю у него наблюдаться Всячески рекомендую! Спасибо!
06 листопада '17 г.
Cексолог, репродуктолог, пластичний хірург, гінеколог
Доктор Ганущак Андрій Васильович надає послуги з діагностики та терапії патологій репродуктивної системи людини. Вивчає фактори, що ведуть до безпліддя в сім'ях, займається їх усуненням. Проводить лікувальні процедури з метою корекції порушень шийки матки та інших внутрішніх статевих органів жінки, виконує кольпоскопію і огляд на предмет прохідності маткових труб. Володіє техніками радіохвильової коагуляції і кріодеструкції. У діагностичних цілях проводить біопсію, аналізи на ЗПСШ. Здійснює інтимну пластику.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар надає комплексні послуги з лікування чоловічого і жіночого безпліддя. Працює за індивідуальними методиками. Розробляє схеми по відновленню циклу, лікує супутні запальні та інфекційні процеси. Веде облік вагітних, приймає пологи, надає підтримку в післяпологовий період.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Маммолог
Лікар Джаваншира Арман займається терапією і діагностикою захворювань жіночих статевих органів. Проводить огляд пацієнток і призначає лікування при ерозії шийки матки, запальних процесах у яєчниках. Надає послуги з переривання вагітності, консультує жінок з безпліддям. У медичній практиці використовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування. Здійснює кольпоскопію й УЗД органів малого таза. Компетентний у питаннях ендокринології та пренатальних досліджень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.1
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на комплексній терапії гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу та кольпоскопію. Проводить біопсію шийки матки. Здійснює ведення вагітності після вилікуваного безпліддя, багатоплідних вагітностей, також веде вагітності після звичайного невиношування, перинатальних втрат в анамнезі.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить консультації пацієнтів з питань здоров'я жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Проводить підготовку до ЕКЗ. Надає консультативну допомогу під час вагітності. Займається лікуванням різних захворювань шийки матки, ендометріозу, ЗПСШ, неспецифічних запальних процесів. Консультує з питань гормональної контрацепції, клімаксу, порушень менструального циклу.