Сторінка 6. Стоматологи в Запоріжжі

Андрей
Проходил у Павла Владимировича протезирование зубов. Спасибо доктору за терпение и настойчивость, качество роботы отменное!
21 вересня '16 г.
Павел Владимирович в курсе всех современных методов лечения в стоматологи. Я пользуюсь его услугами не первый раз, прислушиваюсь к его советам, рекомендациям – зубы в полном порядке.
09 жовтня '16 г.
Михаил
Павла Владимировича мне посоветовала жена. Дело в том, что я несколько лет не посещал стоматолога. Другой доктор вряд ли бы взялся решать мои проблемы. Спасибо Павлу Владимировичу за терпение. Порядок навел, теперь буду регулярно посщать стоматолога Исюк, дал слово жене.
30 листопада '-1 г.
Павел
Удаление зуба мудрости. 10 минут и все готово. Отличная работа, золотые руки
11 серпня '17 г.
Посещала Валентину Николаевну для удаления камней. Позднее она мне лечила кариес и пломбу ставила. Все сделала аккуратно и качественно.
11 липня '16 г.
Катерина
Так сложилось, что единожды попав на прием к Валентине Николаевне, стала ее постоянным пациентом. Все устраивает, лечусь у нее сама, а вот недавно и дочь привозила – мы довольны.
12 жовтня '16 г.
Стоматолог
Лікар-стоматолог надає повний спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Спеціалізується на лікуванні хвороб зубів і ясенної тканини у дорослих і дітей. Займається терапією карієсу і пульпіту на молочних зубах, а також володіє комплексом профілактичних методик для попередження запальних захворювань у пацієнтів молодого віку. Надає послуги з сріблення молочних зубів і герметизації фісур. Вородеева Юлія Іванівна лікує запальні процеси внутрішніх тканин зуба, такі як пульпіт і періодонтит. Усуває карієс і його наслідки.
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт надає послуги самим маленьким пацієнтам. Ніколенко Тетяна Анатоліївна надає допомогу в установці систем брекетів (пластик, кераміка, сапфір, метал). Спеціалізується на виправленні прикусу та деформованих зубів.
Стоматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-ортодонт
Спеціаліст займається лікуванням пацієнтів за допомогою брекет-систем. Проводить лікування дитячого віку на ортодонтичних платівках, усунення шкідливих звичок за допомогою ортодонтичних трейнерів.