Проктологи в Запоріжжі

Борис
Филимонов очень тактичный, культурный и компетентный врач. Можете не сомневаться - выслушает, поддержит, вылечит, я у него лечился так что знаю что говорю.
11 червеня '16 г.
Роман
К проктологу как-то стремно было первый раз обращаться. Но Максим Владимирович умеет с пациентами работать, потому все не так уж страшно оказалось – классный врач.
07 вересня '16 г.
Тимур
Когда дело касается проктологии, важен тактичный подход и врачебный опыт. Всего этого не занимать Семену Ефимовичу, любые болячки поможет вам вылечить, я пару раз у него был-знаю!
18 вересня '16 г.
Александр
Более опытного и компетентного проктолога чем Семен Ефимович трудно найти. У меня хоть и запущенный случай был, но доктор процедуру одну сделал по новой методике – дней через 10 никаких последствий, здоров.
09 листопада '16 г.
Виктор
Семен Ефимович настоящий профи в своей специализации. Знает как быстро и эффективно помочь своему пациенту. Да и вообще у Чарного много чего узнал, чтобы избежать этих коварных болячек в будущем.
06 лютого '17 г.
Евгений
С Бакуменко никаких психологических барьеров не возникает при обращении к нему с проктологическими болезнями. Опытный врач, знает методы быстрого и эффективного лечения.
01 жовтня '16 г.
Міліца Микола Миколайович
Доктор медичних наук, спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки. Проводить оперативні втручання з видалення геморою, поліпів і інших новоутворень. Виконує лікування геморою як методом радіохвильової коагуляції, так і THD-методом дезартерізаціі трансанальна вузлів, що дозволяє позбутися від геморою за один день.
Шестопалов Віктор Володимирович
Лікар спеціалізується на терапії захворювань промежини, тонкого і товстого кишківника. Проводить комплексне лікування геморою, поліпів, анальних тріщин. Спеціалізується на видаленні новоутворень різного характеру. Проводить плановий прийом.
Пластичний хірург
Проктолог, хірург Помбухчий Олександр Олександрович проводить оперативну корекцію та консервативне лікування проктологічних захворювань (гемороїдальна хвороба, параректальні нориці, ректовагінальні нориці, ректоцеле, тріщини, ЕКХ, захворювання товстої кишки та ін.).
Проктолог, хірург
Проктолог, хірург Хаббазі Фаріда Маанівна спеціалізується в галузі хірургії, проктології та пластичної хірургії. Проводить оперативну корекцію та консервативне лікування проктологічних захворювань.