Нефрологи в Запоріжжі

Вероника
Было дело, у Чабанной чуть больше недели лечилась. Настойчивая, уверенная в себе, в курсе современных лечебных методик, результаты впечатляют.
28 травня '16 г.
Татьяна Николевна
Так один раз сердце прихватило, что не передать словами. Хорошо, что Чабанная на смене была – быстренько меня осмотрела, направила в манипуляционную на укол и лекарства выписала, пока все отлично. Завтра на прием опять к ней, нравится этот терапевт.
16 листопада '16 г.
Татьяна Васильевна
Так случилось, что только благодаря Елене Сергеевне наша мама и бабушка жива после двух инфарктов. Когда врачи сложили ручки и кроме совета "...соблюдать режим и не нервничать", Елена Сергеевна своей настойчивостью, опытом, уверенностью и еще не знаю чем, сумела вселить надежду, организовала эффективную терапию. Поставила правильный диагноз, который подтвердили в Киеве. От нас требовалось только выполнение ее рекомендаций. Огромное спасибо, считаем Вас Ангелом-хранителем нашей семьи. С чистой совестью рекомендую всем, кому необходима квалифицированная помощь.
23 березеня '17 г.
Уролог, андролог
Горбатий Святослав Миколайович є практикуючим хірургом урологом-андрологів c 10 річним досвідом лікування урологічних захворювань. Є дійсним членом Європейської та Української асоціації урологів-андрологів. Доктор приймає щорічна участь в науково-практичних конференціях за урологічної і андрологічної тематиці з підвищенням кваліфікації та оволодінням нових методик в діагностиці, профілактиці та лікуванні. Публікує наукові статті та рекомендації по тематиці лікування простатиту і еректильної дисфункції, лікування синдрому хронічної тазової болі по своїй новаторській методиці без аналогів в Запоріжжі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Терапевт, ендокринолог, нефролог
Лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії, успішно захистила кандидатську дисертацію. Займається призначенням діагностичних процедур, інтерпретацією результатів апаратних досліджень і лабораторних аналізів. Складає індивідуальні плани лікування кардіологічних патологій, захворювань шлунково-кишкового тракту, простудних та інфекційних захворювань.
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський
Нефролог
Лікар Березина Т. А., фахівець в галузі нефрології, надає послуги діагностики, лікування, профілактики захворювань нирок. Надає медичну допомогу при хронічних і гострих захворюваннях, призначає медикаментозну і фітотерапію. Відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта консультує з питань режиму харчування і лікувальної дієти.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський