Дієтологи в Запоріжжі

Консультація дієтолога в клініці «Грефі» 600
Консультація дієтолога в клініці «Фреш Мед» 400
Борюсь с лишним весом, но как то не удавалось добиться хороших результатов. Вот обратилась к Холявчук, она мне персональную диету разработала, постоянно у нее консультируюсь и кое-какие сдвиги уже наблюдаются.
24 липня '16 г.
Вячеслав
Валентина Васильевна очень внимательный, компетентный диетолог. Максимально настроена на достижение положительного результата пациенту за счет планирования диеты. Эффект очевиден, благодарю!
23 жовтня '16 г.
Занимались с дочкой лечебной физкультурой у Залесской. Ребенок в восторге, а мне доктор полезные советы и рекомендации дала по индивидуальным занятиям, так что все мы остались довольны.
21 липня '16 г.
Ева
Большое спасибо Анастасии Вадимовне за эффективную помощь в реабилитационном процессе, профессионализм, внимание и чуткость. Приятно было общаться и добиться вместе таких замечательных результатов!
04 липня '16 г.
Дієтолог, Реабилитолог, лікар ЛФК
Лікар-дієтолог надає послуги зі складання спеціального плану харчування, консультує з питань застосування оздоровчих процедур для контролю за вагою. Доктор також спеціалізується в області реабілітології, кінезіотерапії (лікування рухом), має підготовку в якості інструктора ЛФК, проводить сеанси йоги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський
Дієтолог
Лікар спеціалізується в області дієтології. Займається корекцією ваги і лікує ожиріння. Для кожного пацієнта в індивідуальному порядку розробляє лікувальну дієту, при цьому враховує супутні патології, умови праці та інші зовнішні чинники.
Психолог, біосуггестівний терапевт, дієтолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Консультація 500/300 грн.
Психотерапевт, Нарколог
Доктор Азаров А. С., фахівець в області наркології і психотерапії. Лікує алкоголізм завдяки новаторським методам, проводить консультації і тренінги.