Стоматолог-хірург в Запоріжжі

Супер врач. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Наталия
Отличный хирург! Легко и незаметно удалил восьмёрку. Даже не поняла, что уже всё закончилось. Просто какая-то магия. Спасибо огромное доктору. Теперь, в случае надобности, только к нему!
30 листопада '-1 г.
ОТЛИЧНЫЙ хирург! удаляла сложную восьмерку! удалил легко и быстро. по кт рассказал и гайморите о котором и не догадывалась. Профессионал своего дела! Спасибо огромное!
10 травня '18 г.
10 травня '18 г.
Стоматолог-хірург
Лікар Брежнєв В. П., стоматолог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Надає консультаційні послуги з питань необхідності та оптимальних методів видалення зуба. Займається видаленням зубів, капюшона зуба і т.д.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Проводить операції з видалення зубів (також і ретінірованних зубів), в тому числі зубів мудрості, капюшона зуба, кісти і т.д.