Стоматолог-ортопед в Запоріжжі

Наталия
Я восхищаюсь вашим профессионализмом , огромное спасибо за красивые зубки.
01 березеня '18 г.
Знайома з Куничем, я в цій клініці обслуговуюся і пару раз у нього на прийомі була. Добре і старанно виконує свою роботу, мені подобається.
12 жовтня '16 г.
Максим
Спасибо Леониду за потраченное на меня время. Два часа работы были потрачены не зря – зуб сохранили и подлечили, до сих пор все в порядке. Классный стоматолог!
10 жовтня '16 г.
Антоніна
У Володимира проходила професійне видалення каменів, потім він пломбу ставив на передніх зубах. Все зробив акуратно, якісно, зубки доглянуті.
01 вересня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар Радчук Леонід Анатолійович, стоматолог-ортопед. Займається пломбуванням, чищенням і різними видами протезування зубів. Ставить коронки будь-якої складності.
Стоматолог-ортопед
Доктор Куніч Володимир Олегович, стоматолог-ортопед. Проводить консультації стоматолога-ортопеда. Займається лікуванням захворювань ясен. Здійснює бюгельне і мостовидне протезування зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед другої кваліфікаційної категорії. Надає консультаційні послуги. Проводить санацію ротової порожнини. Займається установкою бюгельних і мостовидних, знімних і незнімних протезів зубів.
Стоматолог-ортопед
Доктор Гриб В. С., стоматолог-терапевт, ортопед, спеціалізується в області терапії і протезування зубів. Проводить консультації. Займається лікуванням захворювань зубів різної етіології, установкою протезів, вінірів, коронок та ін.
Запоріжжя вул. Космічна, 102 А р.Комунарський
Стоматолог-ортопед
Доктор Самойлов Анатолій Анатолійович, стоматолог першої категорії. Займається консультуванням з питань протезування. Проводить лікування захворювань порожнини рота, установку мостових, бюгельних і знімних протезів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог першої категорії надає кваліфіковані послуги з протезування зубів. Застосовує в роботі нові технології і якісну апаратуру, яка дозволяє точно підібрати потрібну форму, колір і розмір зубних протезів. У своїй діяльності використовує комп'ютерне моделювання.