Vidnova Clinic (Клиника Виднова) Стоматологія, косметологія, ЛОР

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Vidnova Clinic Стоматологія, косметологія, ЛОР - це стоматологічна клініка, що спеціалізується на терапії захворювань ротової порожнини і зубів. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які спираються на світові стандарти. Кожен лікар функціонує в вузькый спеціалізації, що дозволяє домогтися максимальної точності та ефективності в процесі лікування навіть найскладніших випадків.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Vidnova Clinic (Клиника Виднова) Стоматологія, косметологія, ЛОР, вартість послуг:

• Лазерне лікування нетримання сечі 1 процедура 8 400
  • Пакет "комплекс лазерного лікування нетримання сечі "INCONTILASE" 3 процедури 15 700
  • Лазерна естетична гінекологія (інтимне омолодження) 8 400
  • Консультація трихолога 550

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Малышко Людмила
Хочу выразить благодарность Любомирской Екатерине Сергеевне. Она очень деликатно, доброжелательно и сердечно отнеслась к моей проблеме, развеяла страхи и опасения. Желаю вам, Екатерина Сергеевна, дальнейших успехов в вашей работе, удач и благополучия
Михаил Петрович
Делал тут имплантацию зуба. Перед этим удалял зубы мудрости и пролечивал кариес. Очень нравится клиника!
Иван
Имплантация зубов — дорогое удовольствие. И в этом случае важно выбрать опытного специалиста. Здесь работают именно такие врачи. Полностью вам доверяю.
Сергей
Несмотря на карантин планирую у вас пройти отбеливание зубов. У вас отличный сервис.
Константин
Отбеливание зубов рекомендуется делать хотя бы раз в год. Систематически отбеливаю зубы у вас, вы молодцы.
София
Поставила в Виднове металлические брекеты, сейчас хожу в них. В общем клиникой довольна.
Катя
Сначала здесь делала зубы только я, но потом записала и родственников. Все счастливы и довольны.
Мирия Витальевна
Наблюдаюсь у Екатерины Михайловны уже полгода. Все устраивает, хороший специалист. Отлично, что в клинике прием осуществляется по предварительной записи.
Катерина
Удаляю зубы только у Сергея Владимировича. У него золотые руки. Желаю процветания вашей клинике!
Богдан
С острой болью поступил в воскресенье и мне помогли. Спасибо вам огромное!
Виктор
Люблю современные стоматолгические клиники, оборудование класс, все дружелюбные.
Ліліана
Консультувалася у цього лікаря, з приводу гігієни ротової порожнини. Була приємно вражена кваліфікацією цього спеціаліста! Такої детальної консультації я не отримувала в жодній з клінік, які відвідувала раніше. Спеціаліста рекомендую!
Руслана
Чудовий спеціаліст! Вже тривалий час лікую зубки у неї. Результативність її прийомів, стовідсоткова! Вона уважна до найменших дрібниць, завжди працює на результат, а не на викачку грошей. Професійний лікар! неодмінно прийду ще!
Masha
Досить часто доводиться відвідувати стоматологів, так як маю певні проблеми. Нещодавно переїхав з іншого міста, і довелося шукати нового лікаря. Звернувся до Катерини Михайлівни, був приємно здивований кваліфікацією лікаря. Рекомендую!
Татьян
Відповідальний та кваліфікований спеціаліст! З усією уважністю ставиться до пацієнтів. Не так давно мала можливість випробувати "легку руку" цього лікаря на собі. Результатами залишилася більш ніж задоволена. Рекомендую!
Павло
Був на прийомі у Інни Олександрівни. Вона проводила мені чистку зубів від зубного каменю. Процедура пройшла добре, та без неприємних відчуттів, як це часто буває у лікарів-стоматологів. Результат просто супер! Щиро вдячний! Рекомендую.
Віка
Дуже хороший та компетентний лікар. Не так давно була у нього на прийомі. Всі маніпуляції що він робив, були не болючі, що приємно мене здивувало. Лікар по справжньому знає свою справу! Компетентно надав рекомендації. Прийду повторно!
Ульяна
Просто чудовий фахівець! Зверталися до нього на консультацію. У мого сина проблеми з прикусом, лікар детально опим=сав стратегію вирішення цієї проблеми. Все ефективно допомогло. Дуже задоволена проведеною роботою. Дякую!
Лада
Хороший, зацікавлений у здоров'ї пацієнта лікар. Одного разу довелося потрапити до нього на крісло. Все пройшло відмінно! Спеціаліст дуже щирий, та доброзичливий. Професійно провів маніпуляцію. Зараз все добре. Дякую за все!
Алла
Сьогодні з дитиною, були на профілактичному огляді у цього спеціаліста. Обоє залишилися дуже задоволені її роботою. Вона швидко знайшла підхід до дитини. Детально оглянула ротову порожнину, та дала рекомендації. Дякую за все!
Сьогодні видаляв корінні зуби у цього лікаря. Спеціаліст зробив все дуже кваліфіковано та компетентно. Болі майже не відчув, анестезія подіяла ефективно. Після процедури, лікар, детально розповів що потрібно робити далі. Вдячний!
Филипп
У моєї доньки розвинулася одна, неприємна проблема. Не так давно почала помічати що в неї змінився прикус. Вирішила звернутися до спеціаліста. Друзі, у дітей яких, схожа проблема порадили цього спеціаліста. Дуже задоволена його роботою!
Якуб
Не так давно видаляв зуб "мудрості" у Сергія Володимировича. Хочу сказати що спеціаліст зробив свою справу на найвищому рівні. Все пройшло без болю та дискомфорту, анестезія ефективно подіяла. Якщо що, тільки до Вас! Рекомендую!
Клавдия Ю.
Не так давно я звернулася за професійною допомогою цього лікаря. Я хотіла відбілити свої зуби, але довго не могла вирішити до кого піти. Друзі порадили цього фахівця. Все пройшло на найвищому рівні. Дякую за мою нову посмішку!. Рекомендую!
Ірина Ш.
Одного разу я відчула жахливий зубний біль. Він був нестерпний, та змусив мене звернутися до спеціаліста. Саме тоді я потрапила у дбайливі руки Світлани Ігорівни. Дуже хороший лікар! Вона зробила все на вищому рівні, зараз болю немає. Дякую!
Раиса
Нещодавно лікували зубки у Світлани Андріївни. Дуже хороша людина та спеціаліст. Любить дітей. Одразу знайшла спільну мову з донькою. Процедура, яку виконувла лікар зайняла не багато часу, та пройшла без болю. Усім дуже задоволені! Дякую!
Юра
Надзвичайно досвідчений фахівець. Була у неї на прийомі. Вона пломбувала мені канал зуба. Процедура не з приємних, я вам скажу. Але лікар виконала її на найвищому рівні. Зараз мене нічого не турбує, та почуваю себе чудово. Рекомендую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.
Пн — Пт: 09:00-18:00