Сторінка 19. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Викликати лікаря додому
Стаж роботи неврологом 22 роки. Вузькоспеціалізоване направлення роботи – мігрень та інші цефалгії з використанням моноклональних антитіл. 12 років займаюсь проблемою хвороби Паркінсона та хвороби Альцгеймера. Регулярні відвідування міжнародних конференцій, статті в журналах неврології, регулярні доповіді лікарям на професійну тематику.
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14 м.Мінська
Психолог, психотерапевт
Досвід психотерапевтичної практики - 12 років. Очно та онлайн. Індивідуальні та сімейні консультації. Спеціалізація: самотність, вигорання, впевненість, самореалізація, відносини, задоволення від життя, прийняття рішень, депресія, тривога, страхи, панічні атаки, безсоння, роздратованість, ВСД, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, РДУГ, МРО. Провідний фахівець психологічного центру. Психотерапевт, психолог. Вартість: 45 хв - 1.800 гривень, 55 хв - 2.000 гривень. Рекомендована тривалість першої консультації не менш ніж 55 хвилин.
Консультація от 1800
Невролог
Невролог, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативні прийоми невролога. Займається діагностикою та лікуванням неврологічних порушень і захворювань нервової системи. Виконує сухе витягування хребта, паравертебральні блокади.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Невролог, Мануальний терапевт
Лікар-невролог, надає також послуги мануальної терапії. Консультує в якості фахівців обох профілів. Діагностує захворювання на основі огляду і проведеної реоенцефалогравіі. Також проводить дуплексне сканування судин і транскраніальної доплерографію. В роботі використовує паравертебральную блокаду для купірування больового синдрому.
Сімейний лікар, Невропатолог
Доктор Голік Ольга Ігорівна спеціалізується в неврології. Також здійснює терапевтичне лікування за профілем сімейної медицини. У сфері професійних інтересів лікаря діагностика і лікування енцефалопатії, полінейропатії, вертеброгенной патології, невритів і вегетативних дисфункцій. Крім того, доктор веде консультативний прийом пацієнтів в якості терапевта, лікує ГРВІ, грип, ішемічну хворобу серця, остеохондроз, цистити і холецистити.
Невролог
Лікар-невролог вищої категорії кваліфікації, спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, застосовує в роботі голковколювання і рефлексотерапію, використовує різні техніки больових блокад. Призначає курс терапевтичних заходів при невралгії, безсонні, вегето-судинної дистонії. Учасник Товариства неврологів України.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Невролог, епілептолог, рефлексотерапевт, нейрофізіолог
Викликати лікаря додому
Доктор проводить діагностику і лікування таких захворювань: порушення мозкового кровообігу, епілепсія, ураження ЦНС і периферичних нервів, грижі міжхребцевих дисків, остеохондроз, порушення вестибулярного апарату. В роботі використовує методи мануальної терапії та голкорефлексотерапії, масажні техніки.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Невролог, Рефлексотерапевт
Лікар-невролог, рефлексотерапевт, має вищу категорію, президент асоціації лікарів і вчених України. Займається виявленням та лікуванням порушень роботи нервової системи, захворювань ОДА. Володіє методиками внутрішньосуглобових ін'єкцій, паравертебральних блокад і акупунктури.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Нарколог, Невролог, Анестезіолог-реаніматолог
Лікар займається лікуванням наркотичної та алкогольної залежностей. Надає допомогу пацієнтам, у яких виникають панічні атаки, депресія. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи. Автор трьох патентів, понад 100 наукових статей і методичних рекомендацій по нейрофізіології, неврології та анестезіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ с/р Гнідинська, с/т Калина, вул. Медова, 10
Невролог
Лікар спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом невролога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи, в тому числі вегетосудинної дистонії і епілепсії, а також проводить лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710