Сторінка 18. Неврологи в Києві

Лучший врач-невролог из всех, у которых я была.
20 серпня '16 г.
Потрапили на консультацію до Петренко. На щастя, її діагноз був позитивним, не підтвердились страшилки, які нам обіцяв інший доктор. Ми дуже вдячні за профіоналізм та досвід Петренко.
01 січня '17 г.
Владислава
После сотрясения мозга мучили головные боли, головокружения, тошнота. Илона Александровна помогла их устранить, за что я очень благодарна. Продолжаю у нее наблюдаться.
04 січня '17 г.
Обратились за консультацией к Дарье Николаевне. Огромное спасибо.
12 січня '17 г.
Маргарита Петровна
Уже несколько лет активной жизни получила благодаря Ольге Александровне. Не представляю, как бы я жила без ее лечения. Боли в спине были сильными, не могла нормально передвигаться. Уже и не знала, к кому бежать. Подруга посоветовала такого чудествного врача. Теперь хожу к ней раз в полгода и чувствую себя прекрасно.
30 листопада '-1 г.
У меня постаянные головные боли в последние пару лет. Разные врачи долго не могли поставить хоть какой-нибудь правдоподобный диагноз. С этим получилось справиться только Савенко. Благодарна ей за помощь и лечение. Теперь я чувствую себя значительно лучше. И пусть проблема не ушла, но я знаю, что делать при наступлении приступа.
07 січня '17 г.
Дитячий невролог
Лікар займається лікуванням наслідків перинатального ураження нервової системи, порушень нейророзвитку, ДЦП, епілепсії, тиків, первинних головних болів.
Невролог
Лікар першої категорії, який проводить диференційну діагностику і лікування неврологічних хвороб, профілактику та реабілітацію пацієнтів неврологічного профілю. Автор більш ніж 30 наукових праць та 1 патенту на корисну модель. Співавтор курсів тематичного удосконалення для невропатологів, психіатрів, психотерапевтів та сімейних лікарів. Учасник міжнародних симпозіумів та конференцій.
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: мігрені, больові синдроми, болі вздовж хребта, наслідки ЧМТ та інсультів, хворобу Паркінсона
Невролог дитячий, лікар УЗД
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Нейрохірург
Нейрохірург з більш ніж 5-річним досвідом роботи. Проводить декомпресію при карпальному і ульнарному синдромах, малоінвазивне видалення гриж хребта, видалення стенозу хребетного каналу, стабілізуючі операції при травмах хребта на спинному мозку, видалення пухлин хребта і спинного мозку, краніопластики. Також проміжні процедури: біопсію, епідуральну блокаду, різотомію гліцеролом, вентрикуло-перітональне шунтування, ендоскопічну вентрікулостомію
Записатися на прийом1 онлайн запис
Невролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічних судинних захворювань головного мозку, хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань, наслідків перенесеного інсульту, запальних захворювань головного мозку, спинного мозку.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невропатолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Напевно, це був мій підсвідомий вибір професії, адже в дитинстві я обожнювала гратись в лікаря. Коли в школі прийшов час обирати університет для вступу, то без вагань моїм вибором став медичний. Шлях до звання лікар, розпочато. На 4 курсі я закохалась в неврологію і зрозуміла, яку спеціалізацію хочу мати в майбутньому. Для мене, бути лікарем неврологом, це - про багатогранність клінічних кейсів кожного пацієнта, про діагностику, про комунікацію з хворими, про задоволення від досягнутого результату лікування.