Худолей Сергій Олександрович

Нарколог, Невролог, Анестезіолог-реаніматолог
Головний лікар
Лікар займається лікуванням наркотичної та алкогольної залежностей. Надає допомогу пацієнтам, у яких виникають панічні атаки, депресія. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи. Автор трьох патентів, понад 100 наукових статей і методичних рекомендацій по нейрофізіології, неврології та анестезіології.
Київ с/р Гнідинська, с/т Калина, вул. Медова, 10

Мальвина
Лікар компетентний! Фахівець все добре розповів, призначив додаткове обстеження. Повністю розібрався в причинах мого стану, та помітно було що він мені співчуває. Дуже сподобалося людяне ставлення лікаря! Рекомендую фахівця!
Олена
Лікар уважний. Провів процедури для поліпшення стану, призначив необхідне дообстеження, після результатів - встановив діагноз. Лікування не дороговартісне, та ефективне. Допомогло швидко. Компетентний фахівець! Рекомендую.

• 2007 р. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького.

• 2010, 2012, 2014 рр. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького.
  • 2014, 2017 рр. — Університет Белграда (Республіка Сербія), медичний факультет.
  • 2017 р. — Союз лікарів Республіки Сербія.
  • 2018, 2019 рр. — Харківський національний медичний університет.
  • 2012-2014 рр. — Міністерство охорони здоров'я України.
  • 2016-2018 рр. — Міністерство охорони здоров'я Республіки Сербія.
  • 201