Смолій Наталія Олександрівна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Лікар-невролог вищої категорії, учасник Асоціації неврологів України. Спеціалізується на лікуванні невропатії, невралгій, хвороби Паркінсона, епілепсії, енцефаліту, інсульту, мігрені та інших відхилень у роботі нервової системи. Для діагностики застосовує методи електроенцефалограми, магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

Сын страдает эпилепсией. Для нас Наталья Александровна – лучший врач. Она делает все, чтобы минимизировать неприятные проявления. Мы ей бесконечно благодарны.
Владимир
Выздороветь можно от одного общения с Натальей Александровной! Рад, что на однажды попал на прием именно к ней – теперь только у нее наблюдаюсь и консультируюсь.
Ксения
Тот самый случай, когда в человеке сочетается добродушность и высокий профессионализм.
Была у нее на приеме, осталась довольна ее работой.

• 1998 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, другий медичний факультет, спеціалізація «Лікувальна справа»;
  • 1999 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, інтернатура, спеціалізація «Неврологія».

• Член міського товариства неврологів;
  • Член Української асоціації боротьби з інсультом.