Голік Ольга Ігорівна

Сімейний лікар, Невропатолог
Доктор Голік Ольга Ігорівна спеціалізується в неврології. Також здійснює терапевтичне лікування за профілем сімейної медицини. У сфері професійних інтересів лікаря діагностика і лікування енцефалопатії, полінейропатії, вертеброгенной патології, невритів і вегетативних дисфункцій. Крім того, доктор веде консультативний прийом пацієнтів в якості терапевта, лікує ГРВІ, грип, ішемічну хворобу серця, остеохондроз, цистити і холецистити.

Володимир
Був у лікаря Голик по неврології. Відповідальне ставлення, детальний огляд і консультація. Попередній діагноз згодом підтвердило УЗД . Призначила дієве лікування.
Сергей
Попал к ней на прием по страховой. Внимательно провела осмотр, даже с парой дополнительных тестов, расспросила, подробно объяснила нюансы диагнозов, какие анализы желательны и как реагировать на их результаты.
Раиса
Искала для мамы хорошего невролога. Подруга посоветовала сходить к Голик. Записались, приехали с мамой на приём. Врач приняла точно по времени записи, ждать не пришлось. Профессионально осмотрела маму, сделала несколько тестов, внимательно просмотрела все наши выписки и обследования, поговорила с мамой. Нам очень понравился этот врач. Сейчас мама под её руководством проходит лечение. Мы очень довольны.
Оля
Лечила мой цистит, очень качественно работает, на совесть. + судя по всему очень компетентный специалист во многих областях, так что рада, что нашла ее, если что обращусь незамедлительно!

• 2008 р. — Буковинський державний медичний університет, лікувальна справа.

• 2012 р. — Загальна практика сімейна медицина.
  • 2013 р. — Спеціалізація з неврології.
Схожі спеціалісти:
Терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини