Коста Ігор Кімович

Невролог
Лікар вищої категорії
Спеціаліст проводить амбулаторний прийом, стаціонарне лікування пацієнтів з неврологічними захворюваннями, панічними атаками. Зокрема, займається лікуванням захворювань периферичної та центральної нервової системи, інфекційних захворювань нервової системи. Проводить реабілітаційні заходи при патологіях хребта, які потребують оперативного втручання.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449

Олег
Совершенно ничего не помогало от расстройства сна, потому друзья мне посоветовали обратиться к Игорю Кимовичу. Он назначил мне курс иглорефлексотерапии. И хоть я этого очень боялся, все прошло просто чудесно. Теперь мой сон в порядке. Спасибо за профессионализм!
Кристина
Иван Кимович помог мне избавиться от панических атак. Он назначил курс лечения, проводил рефлексотерапию. Постепенно приступы исчезли совсем и я очень рада, что обратилась к Костьеву. Наконец-то я чувствую себя легко и свободно.

• 1986 р. — Ворошиловградський медичний інститут, факультет "Лікувальна справа";
  • 1987 р. — інтернатура в м. Луганськ.

Лікар-невролог надає послуги

• рефлексотерапія
  • плазмотерапія
  • фармакопунктура
  • проведення протибольових блокад
  • блокади тригерних точок
  • лікування різної судинної патології головного і спинного мозку, захворювань периферичної нервової системи, хронічних порушень мозкового кровообігу, судинних ускладнень гіпертонічної хвороби, порушень венозного відтоку, запаморочень, шуму у вухах, лікування панічних атак, неврозів, порушень вегетативної нервової системи
  • діагностика і комплексне, безопераційне лікування захворювань хребта (грижі, протрузії, нестабільність, зміщення, дегенеративно-дистрофічні зміни хребта)
  • інтерпретації методів обстежень: магнітно-резонансна томографія, рентгенографія, електроенцефалографія, ультразвукова доплерографія, денситометрія, спіральна комп’ютерна томографія, електронейроміографія.