Лікарі психотерапевти в Києві (метро Лук'янівська)

Евгения Г.
Дуже приємна людина, яка вміє уважно слухати пацієнта. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. Але лікар мені сподобався. тому я прийду на повторний.
04 березеня '20 г.
Русалана
Лікар уважна, допомогла мені з моєю проблемою. Відповіла на ті питання, на які мені потрібні були відповіді. Порадила дуже багато слушних речей. Які допомагають мені знову повернутися до нормального соціального життя. Рекомендую!
09 березеня '20 г.
София
Я стала переживать, когда воспитатели в детском саду стали жаловаться, что ребенок стал гиперактивным, что они с ним не могут справиться. Тогда мы обратились к психологу. Мы попали к очень хорошему специалисту Воротниковой Алене ласково общалась с сыном, и это общение понемногу стало приносить результаты.Ребенок стал вести себя нормально, прекратились жалобы в саду.Спасибо за помощь.
10 липня '18 г.
Анжела
Воротникова Алена помогла нашей дочке адаптироваться в школе. Она у нас девочка хорошая, только совсем мало общалась с другими детками, я боялась, что из-за этого у нее в школе будут проблемы. Спасибо большое.
25 червеня '18 г.
Психотерапевт, Дитячий психолог
Лікар Воротнікова Алена спеціалізується в області дитячої психоаналітики, має 6-річний стаж. Надає професійну допомогу пацієнтам, які страждають від різних фобій, надмірної агресивності, нормалізує сон, підвищує самооцінку, вирішує сімейні та особистісні конфлікти, а також займається лікуванням замкнутості.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психотерапевт
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу дорослим і дітям з патологіями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Лікує тривожність, нервозність, фобії, панічні атаки. Проводить групові або індивідуальні сеанси психотерапії. Бере активну участь в семінарах та тренінгах з психотерапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Психолог, Психотерапевт
Спеціалізується в області аналітичної психології (юнгіанскій аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих, короткостроковій терапії пар (психодинамический підхід).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1900/2300 грн.
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог вищої категорії, психіатр, мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує дисциркуляторну енцефалопатію, епілепсію, остеохондроз хребта, ВСД, психосоматичні розлади, панічні атаки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психотерапевт
Дитячий психотерапевт займається як індивідуальним, так і сімейним консультуванням. Проводить роботу в групах. Спеціалізується на роботі з дитячими страхами і страхом вагітних перед пологами. Надає послуги психологічної підготовки дитини до школи, підвищення його комунікативних здібностей. Крім того, допомагає налагодити сімейні взаємини і розібратися в собі кожному з членів сім'ї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психотерапевт, Сімейний психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам налагодити міжособистісні стосунки, набути впевненості у собі, позбутися синдрому емоційного вигорання. Також працює з емоційною залежністю, розладами харчової поведінки, психосоматичними захворюваннями і дитячо-батьківськими відносинами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Психотерапевт
Практикуючий психотерапевт, фахівець в області Гештальт терапії та психодрами. Пройшла навчання процесуально-орієнтованої терапії. Досконало володіє різними методами психотерапії. Займається лікуванням депресій, фобій. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії. Працює з людьми, котрі перенесли травми війни (мирне населення).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 1900/2300 грн.
Психотерапевт, Сімейний психолог
Вікторія Веретенникова займається питаннями психотерапії, кризової психології. Спеціалізується в області посттравматичних переживань, втрат близьких, розлучення. Проводить психологічну допомогу онкохворим та їх сім'ям. Займається лікуванням депресивних станів, фобій, страхів, особистісних розладів. Учасник волонтерської програми для онкохворих дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Психолог, гештатьльт-терапевт
Лікар-психолог, спеціалізується на гештальт-терапії. Надає психологічну медичну допомогу пацієнтам з харчовими розладами, що включають анорексію і булімію. Займається лікуванням фобій, тривожності, панічних атак, депресії та безсоння. Допомагає впоратися з комплексами і невпевненістю в собі, адаптуватися в соціумі, справлятися зі стресовими ситуаціями. Надає як індивідуальні, так і сімейні, консультації. Консультує також в якості сексолога подружні пари.
Аналітично-орієнтований психотерапевт
Спеціаліст займається індивідуальною дорослою психотерапією, дитячою психотерапією та сімейною психотерапією. Надає допомогу пацієнтам при проживанні розлучень, сильному стресі, залежностях, травматичних стосунках. Веде психологічні ігри, АРТ терапевтичні заняття, навчальні курси та тренінги.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 1700/2100 грн.