Лікарі анестезіологи в Києві (метро Лук'янівська)

юлия
Хочу выразить безмерную благодарность Андрею Георгиевичу,я оперировалась в данной клинике 15-11-2017,предстояла операция на мениске,сказать что боялась то нет но легкий мандраж присувствовал,когда пришел доктор и мы пообщялись я сразу успокоилась,очень внимательный и чуткий,лишнего не говорит все по делу и по существу,низкий поклон вам и всей опер бригаде,через 2-3 недели я к вам вернусь на вторую операцию,сердечно благодарю вас за чуткость и терпение
19 листопада '17 г.
Иван
Анатолий Иванович отличный доктор. Спасибо ему за профессионализм и доброе, внимательное отношение, за то успокоение, которое он дает пациентам перед операцией. Этот доктор приятный, общительный все объяснил, хотя страшно конечно, меня поймет любой, кто готовится к операции. Я буду в будущем обращаться только к этому доктору.
24 лютого '17 г.
Обращалась на консультацию к Андрею Георгиевичу при подготовке к операции. Опытный, очень компетентный врач-анестезиолог. Тактичный, деликатный, доброжелательный, ответственный. Получила ответы на все интересующие вопросы. Спасибо!
28 грудня '16 г.
Виталий
Хочу выразить благодарность за его неоценимый труд
13 жовтня '16 г.
Анестезіолог, реаніматолог
Доктор Кожан Анатолій Іванович спеціалізується на анестезіології, має вищу лікарську категорію в області реаніматології. Кандидат медичних наук, володіє всіма сучасними методами введення знеболюючого. Надає свої послуги при сильних невралгіях, травматичних ушкодженнях, оперативних втручаннях. Стежить за станом пацієнта під час хірургічних операцій, забезпечуючи коректне введення анестетика і безпечний для хворого вихід з наркозу.
Анестезіолог
Лікар анестезіолог, має вищу категорію. Займається моніторингом за станом пацієнта до і протягом операції, а також виведенням з наркозу. Володіє всіма методиками знеболювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Анестезіолог
Доктор Гербут Вадим Вікторович має вищу категорію спеціалізації. Займається введенням наркотичних препаратів з метою місцевого або загального знеболювання і забезпечення безпеки пацієнта під час хірургічних операцій. Спеціалізується на внутрішньовенному наркозі для малих оперативних втручань коротких термінів, анестезії під час пологів, включаючи кесарів розтин, операціях на ногах, малому тазі та ін.
Анестезіолог
Доктро анестезіолог другої кваліфікаційної категорії, забезпечує втрату больової чутливості при проведенні оперативного лікування. Спеціаліст по обезболиванию при шокових і посттравматичних станах. Шевченко Віталій Миколайович володіє всіма сучасних технологій в області анестезії.
Анестезіолог
Анестезіолог вищої лікарської категорії займається підготовкою пацієнта до хірургічного втручання, підбором і складанням схеми введення знеболюючих препаратів, контролем стану пацієнта і дії анестетика протягом всієї операції. Володіє техніками спінальної, епідуральної та внутрішньовенної анестезії, а також ендотрахеальної наркозу.
Анестезіолог
Ключові навички фахівця - ендотрахеальні анестезії, епідуральні анестезії, спинномозкова, інгаляційна анестезії, катетеризація центральних та периферичних судин, лікування хворих в реанімації багатопрофільних стаціонарах.
Анестезіолог
Доктор Настенко А.В. консультує пацієнтів з приводу введення анестезії під час оперативних втручань. Впливає на центральну нервову систему за допомогою наркотичних препаратів. Спеціалізується на загальному внутрішньовенному наркозі, що застосовується для малих операцій. Надає послуги спінальної і епідуральної анестезії для знеболювання місцевого характеру. Має членство Асоціації анестезіологів України.
Анестезіолог
Доктор Ковельський Олександр Віталійович проводить підготовку пацієнтів до операцій, підбирає анестезію з урахуванням особливостей організму хворого, а також наявності протипоказань. Володіє знаннями і навичками в області реаніматології. Проводить госпіталізацію пацієнтів з важкими травмами, призначає знеболюючі препарати при патологіях з вираженим больовим синдромом. Спостерігає за станом хворих після важких хірургічних втручань.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в області реаніматології. Кандидат медичних наук, виконує всі види загальної анестезії, веде консультативний прийом, забезпечує реанімацію хворих, які перебувають в критичному стані, включаючи пацієнтів в стані клінічної смерті. Також застосовує в роботі методи екстракорпоральної детоксикації.
Анестезіолог
Доктор Павлов Геннадій Володимирович, спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується на проведенні процедури анестезії. Консультує пацієнтів щодо оптимального виду анестезії, вивчає медичні показання і особливості кожного клієнта. Також проводить інструктаж про правильну підготовку, як до самої анестезії, так і до оперативного втручання.