Ратушна Анастасія

Психотерапевт
Консультація 1900/2300 грн.
Практикуючий психотерапевт, фахівець в області Гештальт терапії та психодрами. Пройшла навчання процесуально-орієнтованої терапії. Досконало володіє різними методами психотерапії. Займається лікуванням депресій, фобій. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії. Працює з людьми, котрі перенесли травми війни (мирне населення).

Человек редко признает, что ему нужна помощь психотерапевта. Но все на себе тянуть и самостоятельно справляться просто невозможно. Я очень рада, что обратилась к Настеньке, она внимательный и чуткий человек, всегда знает, что сказать. Благодаря ей жизнь стала гораздо лучше.
Муж был в АТО, приехал совсем другим человеком. Я и плакала и пыталась разговаривать, толку никакого. Последней инстанцией было обратиться к врачу. Спасибо доктору Ратушной, что смогла вернуть мир в нашу семью, мы обрели гармонию, а мужу помогла справиться с призраками войны.

• 2003 р. — Інститут практичної психології та соціальної роботи "Психогенез".

• Московський інститут Гештальту та Психодрами (спеціалізація з гештальт-терапії та навчання процесуально-орієнтованої терапії);
  • Київський Гештальт Університет (спеціалізація з гештальт-терапії);
  • Інститут соматичного коучингу та психомоторної терапії Biosoft (1-ша ступінь з інтегративно-рухової терапії);
  • Інтенсив по роботі з травмою в інтегративно-руховому підході (інститут Biosoft);
  • "Травма війни", навчальна програма по бороті з травмою (робота з мирним населенням).