Сімейні лікарі в Києві (метро Лук'янівська)

Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.
20 лютого '20 г.
Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
Алёна
После нововведения в нашей стране, наша семья не стала исключением и решила найти для себя семейного врача. По советам, как говорят «сарафанное радио», было решено обратиться за услугами к Охнач Ирине. Врач очень опытный, ответственный, умеет найти подход к детям. Помогает нам как советом, так и лечением. Очень рады своим выбором, спасибо ей за ее заботу.
27 січня '20 г.
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Сімейний лікар
Лікар веде консультативний прийом і огляд. Працює з пацієнтами будь-якої вікової категорії. Спеціалізується на лікуванні вірусних та інфекційних захворювань. Лікує ГРВІ, грип, порушення з боку шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи. Прийом веде за попереднім записом.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання, сечовидільної системи, органів травного тракту. Закінчила Медичний інститут Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Сімейний лікар, Терапевт, Тардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області кардіології, сімейної медицини та терапії. Успішно займається діагностикою та лікуванням пульмонологічних і нефрологічних захворювань, ішемічної хвороби серця, аритмії, гіпертонічній хворобі, гельмінтозів та алергії. Приймає дорослих і дітей від 3 років.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Гастроентеролог, сімейний лікар
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.