Лікарі реаніматологи в Києві (метро Лук'янівська)

Иван
Анатолий Иванович отличный доктор. Спасибо ему за профессионализм и доброе, внимательное отношение, за то успокоение, которое он дает пациентам перед операцией. Этот доктор приятный, общительный все объяснил, хотя страшно конечно, меня поймет любой, кто готовится к операции. Я буду в будущем обращаться только к этому доктору.
24 лютого '17 г.
Валерия
Спасибо Владимиру Николаевичу за отсутствие боли во время операции и осложнений после нее! Я некоторые препараты не переношу, он сумел подобрать обезболивающие, которые мне не навредили.
10 січня '17 г.
Виталий
Хочу выразить благодарность за его неоценимый труд
13 жовтня '16 г.
Павел
Хороший специалист. Советую обращаться только к нему.
09 жовтня '16 г.
Анестезіолог, реаніматолог
Доктор Кожан Анатолій Іванович спеціалізується на анестезіології, має вищу лікарську категорію в області реаніматології. Кандидат медичних наук, володіє всіма сучасними методами введення знеболюючого. Надає свої послуги при сильних невралгіях, травматичних ушкодженнях, оперативних втручаннях. Стежить за станом пацієнта під час хірургічних операцій, забезпечуючи коректне введення анестетика і безпечний для хворого вихід з наркозу.
Анестезіолог, реаніматолог
Доктор Афанасьєв В. Н. спеціалізується на анестезіологічної підготовці хворих для проведення хірургічних втручань. Лікар володіє методами місцевого знеболення при лапороскопіческой операціях. У його компетенцію також входить доопераційна премедикація.
Анестезіолог, реаніматолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує внутрішньовенну, спинальну та епідуральну анестезії. Займається наданням допомоги при невідкладних станах, інтенсивної терапії пацієнтів з різною патологією. Володіє методиками катетеризації периферичних та центральних вен (підключичної, внутрішньої яремної, стегнової).
Консультація від 300