Лікарі сексологи в Києві (метро Лук'янівська)

Виталий
Долго думал, что подарить жене на годовщину. Решил сделать изменения в интимной сфере. За помощью я обратился к Максиму Григорьевичу. В ходе консультации мы взвесили все за и против, и определились, что именно будем делать. Жена в восторге. Спасибо.
04 червеня '17 г.
Антон
Александр Михайлович моя личная фея, никто кроме меня о нем не знает, ровно, как и то, что я к нему периодически хожу. Именно благодаря ему, мой брак держится, а жена ничего не подозревает. Спасибо.
28 лютого '17 г.
Едуард
Спеціаліст гарний, уважний, приділив мені максімум уваги та вирішив мою проблему
12 вересня '16 г.
Игорь
Доктор внимательный и доброжелательный.
02 жовтня '16 г.
Уролог, Андролог, Сексолог
Викликати лікаря додому
Уролог другої кваліфікаційної категорії, також працює в областях андрології, компетентний в якості сексолога. Консультує, надає послуги планових оглядів. Діагностує і призначає лікування при запальних процесах органів чоловічої сечостатевої системи. Проводить хірургічні операції з видалення кіст, водянок, атером та інших новоутворень. За свідченнями виконує простатектомію. Крім того, в роботі застосовує лазерні технології, електродеструкція і радіохвильове лікування.
Консультація от 580 грн.
Операційний уролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії - уролог, андролог, сексолог. Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя і хвороби Пейроні, проводить операції з: протезування статевого члена, обрізання, збільшення головки гіалуроновою кислотою, операції при варикоцеле, гідроцеле, кістах придатка.
Уролог, андролог, сексопатолог
Дудник Михайло Володимирович уролог, андролог, займається лікуванням хвороб сечовиводних шляхів. Проводить УЗД черевної порожнини, сечового міхура, передміхурової залози, органів калитки.
Андролог, сексолог, уролог
Спеціалізуючись на урології та андрології, лікар Ноцек має великий досвід у лікуванні неспецифічних запальних захворювань, чоловічої неплідності, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, передчасної еякуляції, хвороби Пейроні та багатьох інших станів. З високим професіоналізмом виконує різноманітні операції, включаючи обрізання, варикоцелеектомію, гідроцелеектолію, пластику білочної оболонки та операції з протезування статевого члена. Особливо варто відзначити його експертизу в естетичних операціях статевого члена та хірургічній чоловічій контрацепції.