Лікарі ендоскопісти в Києві (метро Лук'янівська)

Сергей
Результат которого я ожидал.рекомендую .профессионализм ,отношение всего коллектива во главе с Игорем Евгеньевичем не оставило меня без положительных эмоций .очень благодарен.
30 листопада '-1 г.
Евгений Алексеевич - супер специалист....делал мне операцию. Все отлично. Рекомендую.
Александр
Оперировался у Евгения Алексеевича по поводу болезни сигмовидной кишки.....сейчас прошел у него диагностику в Оксфорд Медикал, готовлюсь на реконструктивную операцию.....Толковый врач!
Екатерина
Сегодня проходила диагностику у Евгения Алексеевича. Все прошло профессионально, без дискомфорта для меня. Молодец!
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує поліпектомію, герніопластику, геморроїдектомію. Спеціалізується на хірургії м'яких тканин. Також лікує проктологічні хвороби консервативними методами. Здійснює ведення пацієнтів в післяопераційний період.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Онколог-хірург, ендоскопіст
Лікар спеціалізується в області хірургії та онкології. Виконує діагностику онкологічних захворювань, проводить операції та займається подальшою реабілітацією пацієнтів. Для уточнення діагнозу, визначення точної локалізації патології, її характеру та розмірів використовує ендоскопічне обладнання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6
Хірург, ендоскопіст
Лікар - хірург, ендоскопіст. Проводить бронхоскопію, відеогастродуоденоскопію, відеоколоноскопія, УЗД органів малого таза, черевної порожнини, судин нижніх кінцівок. Спеціалізується на лікуванні патології органів шлунково-кишкового тракту, хірургія гриж, варикозної хвороби, доброякісних утворень м'яких тканин.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Проктолог, ендоскопіст, хірург
Лікар-проктолог вищої кваліфікації, ендоскопіст, спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних захворювань кишечника, товстої кишки та прилеглих тканин.