Лікарі проктологи в Києві (метро Лук'янівська)

Оперировалась в декабре у доктора Волощука В.В. Клинику и доктора выбирала сама и ни на секунду не пожалела о своем выборе. Прекрасный человек и настоящий профессионал. У меня был не самый простой случай, поэтому в клинике наблюдалась еще сутки после операции, поскольку делали спинальную анестезию и необходимо было исключить возникновение кровотечения. Операция прошла прекрасно, анестезиолог Загорный В.В. сделал всю процедуру абсолютно безболезненно. Сутки в палате за мной ухаживала Мариночка Коломиец, очень внимательная и чуткая медсестра. Домой ушла своими ногами, даже такси не вызывала, самочувствие не вызывало опасений. Через месяц забыла о боли и дискомфорте, которые испытывала годами. Спасибо, Вы настоящие профессионалы!!! Из минусов - в клинике не всегда работает терминал.
Виктор
Хочу выразить свое большое спасибо доктору Волощуку В.В. Операция прошла успешно и практически безболезненно. Буквально все заняло 10 минут. Затем, я еще где-то полежал минут 15 в стационаре и мог, хоть и немного некомфортно, но уверено идти домой. Благодаря, профессионализму доктора, мое восстановление прошло очень быстро и без осложнений. Также спасибо Мед Сити, за адекватные цены и приятные скидки.
Олеся
Я вдячна Богу, що звів мене з цим прекрасним лікарем і професіоналом своєї справи. Це веселий, добрий і співчутливий лікар. Я раніше так боялася лікарів цієї делікатної спеціальності, а ось тепер я із задоволенням його відвідую. Віктор Володимирович проводив у мене операцію по видаленню параректального свища,яка пройшла на відмінно. Хай береже Господь цього талановитого лікаря. Я закохалася в його професіоналізм і людські якості. Молюсь за нього і його сім'ю.
Олеся
Волощук Віктор Володимирович професіонал своєї справи. Дуже приємно було перебувати у нього на прийомі, він уважно вислухав і порадив, що робити з моєю проблемою, також прекрасно провів операцію. Він веселий і простий у спілкуванні, я не просто задоволена, все було супер. Це лікар з великої літери. Хай йому щастить і нехай його Господь береже.
Проктолог-хірург
Лікар вищої категорії, спеціалізується на консервативному і хірургічному лікування проктологічних захворювань: геморою, гострого парапроктиту, екстрасфінктерних параректальних свищів, випадання прямої кишки, анальних тріщин, стенозу анального каналу, сфінктеропластіка, анального свербежу, видалення поліпів товстої кишки .. Проводить аноскопію, фіброколоноскопії, ректороманоскопию і бере забір матеріалу для біопсії.
Проктолог, Хірург
Лікар спеціалізується в галузі хірургії та проктології. Володіє сучасними методиками виявлення і лікування проктологічних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання з видалення геморою. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хірург-проктолог
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує поліпектомію, герніопластику, геморроїдектомію. Спеціалізується на хірургії м'яких тканин. Також лікує проктологічні хвороби консервативними методами. Здійснює ведення пацієнтів в післяопераційний період.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог, хірург, мамолог, проктолог
Лікар гінеколог, хірург. Проводить обстеження кольпоскопію і біопсію, і лікування патології шийки матки - поліпів, ерозій, лейкоплакії, кіст яєчників, консервативне лікування безпліддя, захворювань молочних залоз (мастопатія, кісти молочних залоз, мастодиния - болі в молочній залозі, виділення з соска, допомога в закінченні лактації , а так само при скруті грудного вигодовування) і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург, Проктолог
Міщенко Михайло ВладіміровічВрач-проктолог вищої категорії, хірург, кандидат медичних наук. Спеціалізується на обстеженні: колоноскопію, ректороманоскопію, ректоскопію із застосуванням відеоендоскопів і лікуванні проктологічних захворювань: лазерна коагуляція гемороїдальних вузлів, латексне легування гемороїдальних вузлів, всі види хірургічних діагностичних процедур в рамках вищої кваліфікаційної категорії. Виконує до 400 складних операцій в рік на прямої та ободової кишці.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Проктолог, Хірург
Лікар-проктолог, спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб товстої кишки. Надає послуги консультації. Видаляє геморой і анальні кондиломи, проводить лігування геморою. Застосовує малоінвазивні методики і кріохірургію. Крім того, лікує проктит і його ускладнення.
Хірург, проктолог, судинний хірург, пластичний хірург
Лікар-проктолог, хірург проводить лапароскопічні та відкриті операції в абдомінальній хірургії та гінекології, колопротологічні операції, виконує накладання міжкишкових анастомозів, операції при спайковій кишковій непрохідності. Також лікар-проктолог проводить грижосічення при пахових, пупкових, стегнових, вентральних грижах власними тканинами та застосуванням сітчастого трансплантата.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар хірург, надає послуги з оперативного лікування при патології малого тазу, гострій хірургічній патології, при патології прямої кишки. Закінчила Донецький Державний мед.універсітет.
Консультація от 580 грн.
Хірург, проктолог
Лікар проводить консультативний прийом та оперативне лікування патологій таких як доброякісні новоутворення шкіри та м' яких тканин, невідкладна патологія органів черевної порожнини та інших.