Лікарі алергологи в Києві (метро Лук'янівська)

Профессиональный доктор. Получила подробную консультацию по своему вопросу. Информации было более, чем достаточно. Приемом довольна, рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Просто відмінний спеціаліст. Була у неї на прийомі, з проблемою, яка була не під силу іншим лікарям. Спеціаліст обстежила мене, призначила додаткові аналізи. отримавши результати, вона поставила зовсім інший діагноз, ніж у мене був. Лікування допомогло. Дякую!
18 березеня '20 г.
Влада
З дитинства хворію бронхіальною астмою. Не дуже приємна хвороба, скажу я вам. Постійно лікуюся у Наталії Анатолівни, лише вона знає як мені ефективно допомогти в період загострення хвороби. Дякую Вам за все! Рекомендую цього чудового лікаря!
10 лютого '20 г.
Вера
Не передать словами, как я благодарна высококлассному аллергологу Елене Викторовне! Избавила моего ребенка от сыпи, которая доставляла массу беспокойства. До приема у Елены Викторовны мы консультировались с несколькими аллергологами, однако именно она назначила нам правильное лечение! Огромное спасибо!
22 березеня '19 г.
Імунолог, алерголог
Доктор спеціалізується в області імунології та алергології. Лікує алергію, алергічний дерматит і риніт, сезонну алергію, алергічну бронхіальну астму, контактний дерматит, алергічний кашель і висип. Є головним імунологом-експертом м.Києва. За останні 3 роки - 7 друкованих робіт, з них 3 - статті (всього статей - 86 і 3 патенти).
Записатися на прийом13 онлайн записів
Пульмонолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань бронхолегеневої системи. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, пневмонією, бронхіальною астмою, професійними захворюваннями органів дихання, а також з пост COVIDними станами. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію або КТ легенів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-16
Терапевт, фізіотерапевт, озонотерапевт, імунолог-інфекціоніст, паразитолог дитячий
Лікар-терапевт вищої категорії, головний лікар медичного центру «Альтернатива», лікар швидкої і невідкладної допомоги. Спеціалізується на лікуванні детоксикації із застосуванням озонотерапії, пресстерапіі, витягування хребта, а також лікуванні алергії, профілактиці ускладнень цукрового діабету, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, гіпертонічної хвороби.
Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Алерголог
Займається лікуванням алергічних захворювань у дорослих та дітей.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Алерголог
Дитячий алерголог. Веде консультативний прийом алерголога для пацієнтів з народження до 18 років. Займається діагностикою та лікуванням алергій, в тому числі алергічного риніту і бронхіальної астми. Олена Станіславівна є головним районним фахівцем з дитячої алергології в м.Києві, постійним учасником Школи дитячих алергологів м.Києва, а також конгресів з алергології та педіатрії.