Кметик Вікторія Володимирівна

Психотерапевт
Консультація 1900 грн.
Дитячий психотерапевт займається як індивідуальним, так і сімейним консультуванням. Проводить роботу в групах. Спеціалізується на роботі з дитячими страхами і страхом вагітних перед пологами. Надає послуги психологічної підготовки дитини до школи, підвищення його комунікативних здібностей. Крім того, допомагає налагодити сімейні взаємини і розібратися в собі кожному з членів сім'ї.

Станислав
14 квітня '17р.
Дела пошли под откос. Впал в депрессию. Думал справлюсь сам. Нет не смог. Депрессия затянулась. Обратился к доктору. Сеансы дали хороший результат. Спасибо, большое, Виктория Владимировна!
Полина
Замечательный доктор. Огромное спасибо за помощь моему ребенку!
Карина
Ребенка мучали кошмары, совсем замкнулся в себе, стало понятно, что самим нам уже не справиться. Свое бессилие было признать тяжело, что здоровье ребенка конечно важнее! Это был более чем правильный выбор - ведь сейчас наш сыночек вновь улыбается, крепко спит и живет нормальной жизнью

• 1999 р. — Київський Національний Університет ім. Т.Г. Шевченка;
  • 2008 р. — МІМ;
  • 2013 р. — Київський Інститут Сучасної Психології та Психотерапії.

• 2016 р. — Психоаналіз групова супервізія, Пустовойт М.М.; групова супервізія Кабінет первинної психологічної допомоги, КІСПП; цикл семінарів "Міфи та реальність в любовних та сексуальних взаємостосунках", Пільгук Н.В.;
  • 2015 р. — Форум-театр, психологічні практики театру діалогу, Агусто Боаль; Ігротехнології: Робота з проективними картами "Герої та Лиходії", Кунцевська А.В; Проект для психологів, які працюють з сім’ями із зони АТО та переселенцями;
  • 2014 р. — психоаналітичний модуль: Сновидіння. Херсонський Б.Г., Пустовойт М.М.; організаційно-діяльнісна гра: проект для психологів, Кунцевська А.В., Пономарьова В.К.

• Спілка психологів і психотерапевтів України.