Лікарі мікологи в Києві (метро Лук'янівська)

Оля
Решила обратиться к Ирине Владимировне, прочитав отзывы и теперь, с удовольствием, оставлю свой: Рекомендую. Однозначно. Внимательный доктор, который болеет за свое дело и делает его "на отлично"! Спасибо большое Ирине Владимировне!
30 листопада '-1 г.
Сергей
отличный знающий врач. Были на приеме наблюдала жену до родов
10 травня '17 г.
Петр
Проблема по мужской линии привела меня к Александру Михайловичу – и я очень доволен, что попал именно к нему. Помог мне без лишних слов и вопросов, быстро и четко, за что ему премного благодарен.
04 грудня '16 г.
Артем
Вирішив мою невеличку інтимну проблему та провів профілактику захворювань. Якщо щось ще буде не так, однозначно піду тільки до нього!
18 серпня '16 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог діагностує хвороби жіночої статевої сфери. Звернутися до Бабенко І. В. слід при виникненні таких симптомів, як виділення зі статевих органів, ниючих, різких і тягнуть болю внизу живота, при свербінні і т.п. Лікар займається лікуванням безпліддя, володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Володіє методами оперативної та ендоскопічної гінекології.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних інфекцій, в тому числі шкірних патологій, які передаються статевим шляхом. Досконало володіє навичками урологічних маніпуляцій, діагностичними методами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація от 500