Лікарі психіатри в Києві (метро Лук'янівська)

Врач супер! Мало того что очень грамотный, так и очень веселый! Мы на приеме повели так здорово время, как будто дома за чашкой чая. Доктор назначил лечение верно, мы быстро избавились от нашей проблемы. Благодарна Александру Николаевичу! Рекомендую другим!
15 січня '18 г.
спасибо большое вам за помощь!!!
23 травня '17 г.
Алевтина
Нам недавно поставили диагноз "вегетососудистой дистонии", проявления несильные конечно, но решили на всякий случай наблюдаться у квалифицированного специалиста, а не в бесплатной клинике. Александр Николаевич оказался настоящим подарком судьбы! Невероятно умный, вежливый и грамотный, приятно знать, что находишься в надежных руках профессионала
05 грудня '16 г.
Антон
Хотел, чтобы лечением отца занимался отличный психиатр, поэтому отдал предпочтение Царинюк. Нужно сказать, что Нила Васильевна помогла нам достичь прогресса в лечении, отец чувствует себя значительно лучше. Через месяц записаны к ней на повторный курс, все устраивает.
01 грудня '16 г.
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог вищої категорії, психіатр, мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує дисциркуляторну енцефалопатію, епілепсію, остеохондроз хребта, ВСД, психосоматичні розлади, панічні атаки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психіатр
Лікар-психіатр, має вищу категорію кваліфікації. Спеціалізується на лікуванні депресивних станів, психосоматичних розладів, порушень режиму сну, нав'язливих станів, фобій. Володіє навичками роботи у відділенні інтенсивної терапії психіатричної клініки та інших профільних установ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 2000 грн.
Психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Проводить диференційну діагностику патологій, патопсихологічне тестування. В роботі використовує медикаментозну терапію, поведінкову психотерапію. Лікує депресію, шизофренію, панічні атаки, фобії, психічні порушення в клімаксі.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація онлайн 2000
Психіатр
Лікар спеціалізується на психіатричному консультуванні. Займається лікуванням психотичних, невротичних, біполярних, депресивних розладів. Приймає пацієнтів із порушенням сну, нав'язливими станами, психосоматичними патологіями.
Викликати лікаря додому