Лікарі дієтологи в Києві (метро Лук'янівська)

Неодноразово ходжу до цього лікаря, разом з дитиною. Спочатку була недовіра, новий спеціаліст все ж таки, але думаю, це - шаблон. І я не помилився, лікар дійсно віртуоз своєї справи. На мій погляд, Наталія Олександрівна дуже компетентна.
20 лютого '20 г.
Рима
Дуже уважна при огляді. Все пояснює. Добре налагоджує контакт з дитиною. Чую про неї тільки найкращі відгуки. Дякуємо. Плануємо і надалі звертатися з питань здоров'я нашої донечки. Роботою лікаря повністю задоволені! Рекомендую!
21 березеня '20 г.
татьяна
Была на приеме у доктора Малкина А.Г., все понравилось доктор внимательный анализы и препараты назначила грамтно, ничего лишнего. Специалист по узи тоже профессионал.Вообще могу сказать только хорошое о докторе и клинике вобщем, бывала в других клиниках где прайс на много по выше но отношение не хорошое ,здесь все наоборот! Спасибо!
12 березеня '18 г.
Наталия
После первого посещения осталась очень довольна.Очень приятная,внимательная.Все доходчиво объяснила.Буду продолжать свое лечение с таким замечательным доктором.Рекомендую всем,кто думает к ней обратиться!
14 грудня '17 г.
Ендокринолог
21 рік досвіду
Лікар-ендокринолог займається дослідженнями гормонального фону у чоловіків і жінок. Діагностує і лікує такі захворювання як ожиріння і гіпотиреоз. Спостерігає пацієнтів з цукровий та нецукровий діабет, складає індивідуальний раціон для кожного хворого, консультує, призначає і коригує схему терапії. Також веде прийом пацієнтів з порушеннями функції щитовидної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні різних хвороб у дорослих і дітей. Консультує з приводу вакцинації, правильного раціону харчування. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, цистит, гастрит, риніт, бронхіальну астму. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Эндокринолог, дієтолог
Доктор Панасенко Ольга Олександрівна спеціалізується на питаннях що стосуються дієтології і правильного харчування. Веде прийом пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту, високим рівнем холестерину, високим вмістом цукру. Лікує пацієнтів з ожирінням або недоліком маси, порушений обмін речовин, розробляє індивідуальні графіки прийому їжі, персональні дієти виходячи з медичних показників. Член Асоціації дієтологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Ендокринолог
21 рік досвіду
Доктор займається діагностикою та терапією широкого спектра ендокринних захворювань. Лікує цукровий діабет, надмірна вага, хвороби гіпоталамуса і гіпофіза, порушення репродуктивної функції у жінок і чоловіків. Бере участь в семінарах і конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гастроентеролог, дієтолог, гепатолог
Лікар-гастроентеролог першої кваліфікаційної категорії діагностує і лікує недуги, що вражають органи травної системи у дітей і дорослих. Крім того, компетентна в гепатології. У роботі для визначення захворювань використовує гастроскопію і дуоденальне зондування. Призначає медикаментозне або хірургічне лікування. Займається також складанням раціону при розладах роботи шлунка, дієти при ожирінні. Надає послуги комплексної корекції ваги. Складається в Українській гастроентерологічної асоціації.