Лікарі пульмонологи в Києві (метро Лук'янівська)

Просто відмінний спеціаліст. Була у неї на прийомі, з проблемою, яка була не під силу іншим лікарям. Спеціаліст обстежила мене, призначила додаткові аналізи. отримавши результати, вона поставила зовсім інший діагноз, ніж у мене був. Лікування допомогло. Дякую!
18 березеня '20 г.
Влада
З дитинства хворію бронхіальною астмою. Не дуже приємна хвороба, скажу я вам. Постійно лікуюся у Наталії Анатолівни, лише вона знає як мені ефективно допомогти в період загострення хвороби. Дякую Вам за все! Рекомендую цього чудового лікаря!
10 лютого '20 г.
Евгения
Александр Борисович - замечательный врач. Обратилась к нему за лечением варикоза. Внимательно выслушал, назначил нужные анализы и только потом начал разрабатывать схему лечения. Каждый этап обсуждал со мной лично, объяснял почему нужно так, а не по другому. Такому специалисту довериться не страшно. Спасибо!
24 лютого '17 г.
Лиза
За мой цветущий внешний вид спасибо Александру Борисовичу))0 обращайтесь, не пожалеете!
29 жовтня '16 г.
Пульмонолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань бронхолегеневої системи. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, пневмонією, бронхіальною астмою, професійними захворюваннями органів дихання, а також з пост COVIDними станами. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію або КТ легенів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Косметолог, реабілітолог, мануальний терапевт, пульмунолог, вертебролог, сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар-реабілітолог, мануальний терапевт, косметолог, спеціалізується в області естетичної медицини та корекції вікових змін. Проводить лікування хребта, надмірної ваги, варикозу, атеросклерозу за допомогою комбінацій різних фізіологічних методик. Володіє мануальними, ін'єкційними і апаратними технологіями омолодження організму. Автор науково-популярних публікацій і методичних матеріалів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Фтизіатр
Викликати лікаря додому
Наталія Анатоліївна спеціалізується в галузі фтизіатрії. Веде консультативно-діагностичний прийом дорослих і дітей. Проводить лікування туберкульозу і саркоїдозу різних форм і ступенів. Розробляє індивідуальні схеми підтримуючої терапії та профілактики.
Алерголог дорослий, дитячий гастроентеролог, пульмонолог, педіатр, лікар функціональної діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням і діагностикою захворювань у дітей. Кандидат медичних наук, спеціалізується на алергології і симптоматиці гіперчутливості організму. Лікує алергічні риніти і дерматити. Спостерігає пацієнтів з хронічними проявами сезонної алергії. Також призначає відповідну терапію проти гастритів, дисбактеріозу та інших розладів травлення.
Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Пульмонолог
Лікар лікує гострі та хронічні бронхіти, бронхіальну астму хронічну обструктивну хворобу легень, пневмонії різної етіології, саркоїдоз та інші захворювання бронхолегеневої системи різного ступеня тяжкості.