Писарчук Юрій Володимирович

Психотерапевт
Лікар вищої категорії
Лікар психотерапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування розладів вегетативної нервової системи, лікує мігрені, безсоння, депресії, синдром хронічної втоми, надає психотерапевтичну допомогу при проблемах підліткового віку, сімейних конфліктах. Закінчив Мінський медичний інститут.

Лікар працює в клініках:
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114

Валерий
Огромное спасибо за прием!После первого приема виден свет в конце тоннеля.
Оксана М.
Так уж получилось, что я был на приеме у Писарчука не один раз. Врач очень понравилась, знающий, внимательный, приятный в общении, сразу вникает в суть проблемы и целенаправленно работает над ее преодолением. Отличный психотерапевт!
После переезда заметила, что ребенок не может адаптироваться в новом коллективе. Он стал раздражительным, отказывался от общения со сверстниками. На консультации у психотерапевта врач установил причину и вид расстройств, после чего назначил лечение. Спасибо за помощь.
Я приемом довольна. Внимательность со стороны врача, общение с ними помогло решить нам семейные проблемы. Теперь все хорошо))
Александр
Прекрасный психотерапевт, чуткий и внимательный, помог найти гармонию в себе

• 1993 р. – закінчив Мінський медичний інститут;
  • 1994 р. — пройшов інтернатуру по психіатрії.
Схожі спеціалісти:
Невролог, Психотерапевт, УЗД-спеціаліст
Отоларинголог, Отоларинголог-онколог, Психотерапевт
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог
Психотерапевт, Сімейний психолог