Жіноча консультація Наталії Петрик(Ultarsound Pro)

5.1
Оплата карткою
Київ, вул. Павлівська, 17
м.Лук'янівська15 5 м.Тараса Шевченко42 17 м.Вокзальна21 12
Пн — Пт: 08:30-17:30
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Жіноча консультація Наталії Петрик спеціалізується на виявленні та терапії захворювань жіночої статевої системи. Штат спеціалістів центру складають досвідчені лікарі, що регулярно беруть участь у міжнародних медичних з’їздах, конференціях та мастер-класах.

Пацієнтам клініки надаються наступні послуги:

• лікування: безпліддя; захворювань, що передаються статевим шляхом; уретрита; імпотенції; TORCH-інфекцій; баланіта; інших захворювань;
  • ультразвукова діагностика: яєчників; матки; молочних залоз; трансвагінальне УЗД;
  • профілактичний осмотр;
  • ведення пологів;
  • консультація лікаря-гінеколога;
  • ведення вагітності з моменту запліднення;
  • багато іншого.

Ultarsound Pro обладнаний сучасною медичною апаратурою. Персонал гарантує пацієнтам абсолютну анонімність.

Жіноча консультація Наталії Петрик розташована на вул. Багговутовській. Є можливість запису на прийом по телефону.

• Ціни на послуги

• Дуплексне сканування артерій рук 350
  • Системне дослідження серця і судин 2 500
  • Дуплексне дослідження черевної аорти і вісцеральних гілок 600
  • Рентген молочних залоз (мамографія) 450
  • УЗД щитоподібна залоза в сірошкальному режимі, колірне доплерівське картування, еластографія, панорамне сканування, оцінка паращитовидних залоз, регіонарних лімфовузлів, суміжних тканин 350
  • УЗД нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура з дуплексним скануванням судин нирок, оцінкою функціональної активності нирок 450
  • УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору 420
  • УЗД органів малого тазу 450
  • УЗД для вагітних від 550
  • УЗД серця (ехокардіографія) 650
  • УЗД апендикса 350
  • УЗД передміхурової залози (ТРУЗД), сім'яних пухирців, сім'явиносних проток, судин, сечового міхура, дослідження уродинаміки, доплерометрія 450
  • Запис результатів УЗД на носій пацієнта або відправка файлів по електронній пошті 100
  • Ехогідротубація (тест на прохідність маткових труб) 3 500
  • Фолікулометрія, динаміка трансформації ендометрію (за 1 відвідування) 300
  • Комплексний пренатальний скринінг по PRISCA з 11 тижні по 13 тижнів і 6 днів (УЗД 3D / 4D, бета ХГЧ, РАРР з розрахунком індивідуального ризику хромосомних патологій (наприклад синдрому Дауна) 1 005
  • Комплексний пренатальний скринінг по PRISCA з 16 тижня по 21 тиждень (УЗД, вільний естріол, альфа-фетопротеїн, бетаХГЧ з розрахунком індивідуального ризику хромосомних патологій (наприклад синдрому Дауна або Едвардса) і дефектів розвитку 1 060
  • Консультація гінеколога 600
  • Консультація гінеколога повторна (20 хв) 450
  • Огляд на кріслі і розширена відеокольпоскопія 450
  • Забір матеріалу 150
  • Консультація гінеколога первинна з питань безпліддя, ендокринної гінекології або планування вагітності (45 хв) 800
  • Консультація гінеколога з проблем безпліддя повторна (30 хв) 600
  • Лікування дисплазії (ерозії) шийки матки методом аргоноплазменої абляції за повний цикл 3 000
  • Видалення аногенітальних кондилом від 1 000
  • Лікування папіломавірусної інфекції шийки матки: інтрацервікально ін'єкція ліків. речовини (за 1 ін'єкцію) 250
  • Комплексне обстеження гінеколога при безплідді у жінок: консультація, кольпоскопія, трансвагінальне узі, фолікулометрія, ехогідротубація 5 300
  • Ведення вагітності (з ранніх строків до пологів) включає всі консультації (10-12), УЗД (до 4 разів), забір аналізів (без вартості аналізів і лікарняного листа) від 2 400
  • Ведення вагітності Prenatal premium care (з ранніх строків до пологів) включає всі консультації (необмежена за показаннями), УЗД (не обмежена за показаннями), аналізи 47 500
  • Комплексне обстеження перед вагітністю. У вартість входить консультація акушера-гінеколога, УЗД щитовидної залози, УЗД органів малого таза, узі молочних залоз, відеокольпоскопія, цитологія (РАР-тест), аналіз на ЗПСШ, глюкоза крові, гормони щитовидної 3 060
  • Біопсія шийки матки з піхви 2 000
  • Інстиляція лікарського засобу в уретру (1 процедура) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Дуже дякую! Персонал привітний! Наталія Дмитрівна спеціаліст від Бога! Дуже приємна, вислуха, добре пояснює! Я вийшла від Наталії Дмитрівни спокійна, дійсно гінеколог таким і має бути, привітна, чуйна, як психолог! Дякую вам
Наталия очень хороший профессионал. Я очень довольна что к ней попала и всем рекомендую, рассказывает просто и доступно.
Стефанида
11 квітня '20р.
Наш любимый гинеколог на протяжении 15 лет. А сейчас ещё и эстетический хирург для женщин. После кормления детей грудь опала, но на импланты я не решалась, почитав статистику, что они все же повышают риски развития рака груди. Наталия Дмитриевна мне провела процедуру липосакции и липофиллинга молочных желёз плюс нанофет для улучшения качества кожи (от растяжек). Девочки, это что-то! Грудь натуральная, объемная и красивая. Плюс все своё и никаких рубцов! Очень довольна и я и муж!
Александр
Михаил Вадимович доктор от бога.
Делала гистероскопию, очень все понравилось!
Катерина
Только сейчас я себя полноценно чувствую женщиной! Наталия Петрик очень классно мне сделала вагинопластику, между прочим, по очень приемлемой цене! Внимательная, стажировалась в Германии, любит свою работу, сразу видно. Жаль, что не знала этого чудо-доктора, когда была беременна!
Людмила Ивановна
Уже четвертый год наблюдаюсь в клинике Ультрасаунд Про у доктора Петрика Михаила Вадимовича по программе комплексного медицинского сопровождения. Очень хорошо иметь доверенного врача, который все всегда знает и разбирается, кажется , во всех вопросах медицины. У меня цирроз печени ( дважды было пищеводное кровотечение) и легочная гипертензия, гипертония и мерцательная аритмия. Я очень рада, что есть врач, который способен один управиться со всеми этими диагнозами и полностью ему доверяю. Думаю, что если бы не он, меня бы уже не было на этом свете.
Фея в репродуктологии, очень советую!
Лена
26 квітня '17р.
Проходила у Ольги Владимировны УЗИ. Мне все понравилось — и отношение доктора к пациентам, и качество исследования и отсутствие очередей.
Полина
17 квітня '17р.
Доктор Петрик проводил мне УЗИ сосудов головы и шеи. Специалист хороший. Мне понравилась ответственность, с которой доктор подходит к своей работе.
11 квітня '17р.
Проходила УЗИ во время беременности. Врач приятная. Во время исследования все рассказывала и успокаивала меня) Мне она очень понравилась. Если решусь на второго ребенка, то пойду только к Наталье Дмитриевне.
Спасибо Вам за качественное УЗИ — все очень быстро и результат сразу. Я очень довольна выбором врача.
К Наталье Дмитриевне обращались как к репродуктологу. Врач очень приятная и грамотная. Все рассказала, объяснила. Мне очень она понравилась. Скоро собираюсь к ней идти на УЗИ)
Приятный человек и действительно квалифицированный специалист. Необходимую мне диагностику провел быстро, все рассказал и объяснил, очень подробно описал полученные результаты. Я очень довольна, что попала на прием именно к Михаилу Вадимовичу.
Обращалась с женским заболеванием. Спасибо, что вылечила консервативным путем!
Оказала помощь при бесплодии (как ставили другие врачи). Огромная благодарность за нашего ребенка)
Татьяна Павловна
Спасибо за безопасную беременность, несмотря на проблемы со здоровьем!
Александра
Лучше условия для ведения беременности у меня не было. Здесь я знаю за что плачу деньги.
Очень довольна клиникой. УЗИ прошло очень быстро, более того, теперь есть и видео и снимочки малыша! Я Вам очень благодарна!
Валерия
Только не путайте с обычной женской консультацией. Это как небо и земля, с преимуществом консультации Наталии Петрик.
Раиса Владимировна
Хороший специалист. Рекомендую
Наталья Михайловна
30 травня '16р.
Наблюдалась на протяжении всей беременности. Всем довольна!
Лидия
27 травня '16р.
В этой консультации ты чувствуешь себя женщиной, которой готовы помочь лучшие специалисты. Исключительные условия для обследований и лечения.
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00
Київський медичний центр "Ганімед" є багатопрофільним. Фахівці центру надають послуги в областях мамології, андрології, венерології і т.д. Центр забезпечений сучасною апаратною базою для точної діагностики. До кожного пацієнта застосовується індивідуальних підхід, гарантується повна анонімність.