Яроцький Микола Євгенович

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Професор
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії проводить діагностику хвороб жіночої сечостатевої системи, спеціалізується на лікуванні онкологічних недуг і репродуктивної дисфункції. Доктор медичних наук, в роботі використовує медикаментозну і хірургічну терапію. Консультує як гінеколога-ендокринолога, для лікування за показаннями застосовує замісну гормональну терапію. Лікує інфекції статевої системи, клімактеричні розлади, полікістоз яєчників, міому матки, жіноче безпліддя.

Татьяна Шорн
Очень внимательный , приятный и вежливый врач .обрашалась по поводу бесплодия , диагноз непроходимость труб - пришлось делать операцию .Полное сопровождение до , во время и после операции
Вероника
Врач - лучший в своем роде. Рекомендую как замечательнейшего специалиста!!
Иванна
Отличный врач. Приятный, вежливый. Осмотрел и назначил лечение.
Віта
Висловлюю щиру вдячність професору Яроцькому Миколі Євгенійовичу! Людяний,уважний,ввічливий,професіонал своєї справи провів складну операцію,зробив те на що,навіть,не давали надії інші лікарні та медичні центри.Шановний,Миколо Євгенійовичу,з роси і води Вам на добру сотню літ,міцного здоров'я і терпіння у Вашій не легкій справі!Ви рятуєте життя і даруєте надію.Щиро вдячна Вам за допомогу і доземний Вам уклін.Нехай Бог береже Вас і Вашу родину!
Врач от бога!!!!!. У меня была фибрамиома в матке размером в 17 недель. Он единственный из ......, который меня прооперировал, оставив матку. Сегодня моему сыну 3 года. Рекомендую как лутчего специалиста!!!!!

• 2007 р. — Національна академія державного управління при Президентові України — спеціальність "Управління охороною здоров'я", магістр державного управління;
  • 1982 р. — I лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. акад. О. О. Богомольця за фахом "акушерство і гінекологія";
  • Науковий ступінь — Доктор медичних наук.

• Стажування — лапароскопії в гінекології, гістеро-,гістерорезектоскопії ;хірургія тазового дна, онкогінекології, репродуктології в провідних клініках Росії, Франції.
  • Участь і виступи на міжнародних конгресах і конференціях — Україна, Росія, Франція, Австралія, Сінгапур, Великобританія, США, Італія та ін.;

• Член міжнародної асоціації акушерів-гінекологів (FIGO);
  • Член редакційної колегії журналів "Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія", "Здоров'я жінки", міжнародного журналу "Репродуктивне здоров'я. Східна Європа";
  • Член спеціалізованого УНПЦЭХТЭО і тканин МОЗ України;
  • Член асоціації акушерів-гінекологів України;
  • Член асоціації гінекологів ендоскопистів, репродуктивної медицини.