Сторінка 8. Лікарі в Києві (метро Арсенальна)

Анатолий
Андрій Васильович, дуже хороший стоматолог! Зверталася за його професійною допомогою. Спеціаліст уважно оглянув мене, запропонував безліч варіантів вирішення моєї проблеми. Результатами його роботи залишилася дуже задоволена.
17 лютого '20 г.
Геннадий
На приймі цей спеціаліст видаляв мені зубний камінь. Процедура пройшла на найвищому рівні, без будь яких неприємних відчуттів. Результат перевершив усі мої очікування. Так що з упевненістю можу радити цього фахівця!
04 лютого '20 г.
Проходила курс процедур, осталась очень довольна полученным результатом. Теперь буду регулярно обращаться к Алине Сергеевне.
19 лютого '17 г.
Света
Процедуры проводит аккуратно и бережно
11 листопада '16 г.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні стоматологічних захворювань. Займається художньою реставрацією та протезуванням зубів. Встановлює керамічні та металокерамічні коронки, вініри. Приймає пацієнтів з карієсом, пульпітом, стоматитом, пародонтозом та пародонтитом. Виконує видалення зубного каменю.
Косметолог
Доктор Кузьменко Аліна Сергіївна кваліфікована виконувати всі види лазерної епіляції, призначає місцеві анестетики для знеболювання процедури. Веде прийом пацієнтів, встановлює наявність протипоказань для проведення процедури.
Стоматолог
Лікар займається виявленням та терапією захворювань зубів і ясен. Проводить видалення зубного каменю різними методами. Виконує відбілювання та видалення зубів. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зуба та пломбування зубів. Приймає пацієнтів з гінгівітом, пульпітом, карієсом та пародонтитом.
Косметолог
Доктор Сидоренко Катерина Петрівна спеціалізується в області проведення всіх видів косметологічних послуг. Веде прийом пацієнтів, володіє навичками ультразвукового фонофорезу, Безін'єкційна терапії шкіри обличчя, Кріоліфтінг, мікрострумової терапії. Застосовує різні техніки по догляду за шкірою обличчя і тіла, по омолодженню.
Невролог
Доктор Козачок Тетяна Іванівна - невролог. Лікар вищої категорії на протязі 33 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях усунення неврологічних порушень. Лікує захворювання центральної нервової системи, ураження головного мозку, мігрень. Володіє навичками точкового масажу.
Інфекціоніст
Доктор займається діагностикою та лікуванням інфекційних захворювань, які виникають в будь-яких системах і органах людського організму. Проводить профілактику і терапію ускладнень бактеріальних і вірусних інфекцій. Консультує перед проведенням вакцинації.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на терапії порушень з боку ендокринної системи. Займається лікуванням патологічних відхилень щитовидної залози. Проводить терапію токсичного зобу, гіпертиреозу, регулює гормональний фон, працює з надмірною вагою. Лікує цукровий діабет, призначає коригувальну терапію.
Інфекціоніст
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою інфекційних захворювань. Спеціалізується на терапії ангіни, ГРВІ, грипу, гострих кишкових отруєнь, кору, краснухи, вітряної віспи. На практиці застосовує сучасні методи лікування.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, призначає лікування, підбирає методи корекції зору, проводить діагностичні дослідження.
Кардіолог
Досвідчений кардіолог та лікар з функціональної діагностики. Спеціалізується на лікуванні захворювань серцево судинної системи. У своїй практиці дотримується міжнародних протоколів та сучасних методів лікування.
Консультація Вартість прийому по прайсу - 1030 грн, на період воєнного стану - 770 грн