Зельдіч Роман Семенович

Стоматолог
Лікар другої категорії
Лікар займається виявленням та терапією захворювань зубів і ясен. Проводить видалення зубного каменю різними методами. Виконує відбілювання та видалення зубів. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зуба та пломбування зубів. Приймає пацієнтів з гінгівітом, пульпітом, карієсом та пародонтитом.

Роберт
Кваліфікований стоматолог. Лікував у нього зуби та ясна. Все пройшло дуже добре. Лікар, зміг ефективно мені допомогти. Зараз проблему повністю усунено. Буду мати на увазі цього фахівця. З чистою совістю можу рекомендувати!
Ігор
Проходила процедуру відбілювання у цього лікаря. Хочу сказати так як мені це зробив Роман Семенович, до цього мені не робив жоден стоматолог, а я була в багатьох спеціалістів. Тому можу порівнювати. Дуже професійний лікар. Рекомендую!

• 2007 — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця,

• 2016 — Курс навчання на тему: "Сучасне ендодонтичного лікування", м. Київ,
  • 2017 — Практичний курс "Препарування" від Олексія Красножона, — м. Київ
  • 2017 — Курс "Архітектура Щоденного прийому" від Олексія Красножона, — м. Київ

Лікар-стоматолог надає послуги

• діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • професійна чистка зубів: зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) з допомогою ультразвуку та піскоструминної чистки AIR FLOW;
  • лікування гінгівіту та пародонтиту;
  • відбілювання зубів;
  • лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і та. ін;
  • арт реставрація зубів;
  • типові і атипові видалення зубів