Никоряк Марія-Соломія Ярославівна

Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням пародонтиту, а також інших захворювань зубів. Проводить зняття м'яких та твердих зубних відкладень різними методами. Виконує відбілювання зубів. Спеціалізується на художній реставрації зубів та лікуванні некаріозних уражень ротової порожнини.

Алексій
Дуже хороший лікар! Була у неї на прийомі. Все дуже сподобалося! Спеціаліст детально оглянула мене, дала всі можливі рекомендації Які я зараз виконую. Від проблеми вже не залишилося жодного сліду. Безперечно можу рекомендувати лікаря.
Не так давно у мене з'вилася гостра потреба у стоматологічних послугах. Я звернулася до Марії Ярославівни. Лікар молодий, але дуже компетентний у своїй сфері. Огляд та лікування пройшло на найвищому рівні. Однозначно рекомендую!

• 2018 -- Національний медичний університет імені О. О. Богомольця,

• 2018 — Basic life saver, Чернівці;
  • 2019 — Лекція Володимира Берегового "АббатMAN" м. Київ
  • 2019 — Лекція Олександра Ходакова "PerioProthetic" м. Київ
  • 2019 — Майстер-клас "Відновлення зубів бічної ділянки" м. Київ
  • 2019 — Курс Ігоря Ноенко "Первинна ендодонтія" м. Київ
  • 2019 — Лекція Ігоря Ноенко "Вторинне ендо" м. Київ
  • 2020 — Вебінар Христини Рижук "Хірургічне видовження клінічної коронки у фронтальній ділянці"
  • 2020 — Міжнародний стоматологічний конгрес Dentsply Sirona
  • 2020 — Perioschool "Основи ручного скейлінгу" м. Київ

Лікар — стоматолог-терапевт, пародонтолог надає послуги

• Діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • професійна чистка зубів:
  • зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) з допомогою ультразвуку та піскоструминної чистки AIR FLOW, а також ручних інструментів;
  • лікування пародонтиту (консервативними і хірургічними методами);
  • відбілювання зубів;
  • лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і та ін.;
  • лікування карієсу;
  • художня реставрація зубів