Козачок Тетяна Іванівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Доктор Козачок Тетяна Іванівна - невролог. Лікар вищої категорії на протязі 33 років надає кваліфіковану допомогу в питаннях усунення неврологічних порушень. Лікує захворювання центральної нервової системи, ураження головного мозку, мігрень. Володіє навичками точкового масажу.

Оля
Тетяна Іванівна допомогла мені позбутися мігрені, що турбувала мене багато років. На відміну від інших фахівців, Козачок підійшла до проблеми комплексно і лікувала не тільки симптоми, а і причину хвороби. Зараз мене не турбує цей жахливий біль, а все завдяки Тетяні Козачок.
Вита
В дочери была травма головы. Татьяна Ивановна смогла помочь нашему ребенку, избавила от головных болей. Её методы лечения реально действуют. Сейчас здоровье нашей дочери в безопасности. Огромное спасибо за помощь.

• 1985 p. — Луганський медичний інститут;
  • 1986 p. — інтернатура на базі Рівненської обласної лікарні.

• 1990 р. — ІРТ на базі Київського ШДУВ;
  • 2004 p. — лазерна рефлексотерапія, ЛМЦ "Лемець", м. Київ;
  • 2004 p. — електропунктурна діагностика і лікування, "ALTIMED"Ltd;
  • 2007 p. — медицина невідкладних станів, сертифікат спеціаліста;
  • 2008 p. — реабілітаційний центр Козявкіна з лікування хворих з ДЦП, МЦ "ЄЛІТА";
  • 2010 р. — тренінг спілкування "пацієнт-хворий", Група Балинта;
  • 2010 р. — спеціальні реанімаційні методи у дорослих ALS за участю інструкторів Польської Ради реанімації.