Іванчіхіна Яна Ігорівна

Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, стоматиту, пародонтиту, пародонтозу. Займається художньою реставрацією зубів, відбілюванням зубів. Виконує типове та атипове видалення зубів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лидия И.
Мені потрібно було видалити хворий зуб, який дошкуляв мені вже досить тривалий час. Звернулася з цим проханням до Яни Ігорівни. Вона провела огляд, зробила ефективну анестезію та провела саме видалення. Все пройшло чудово. Рекомендую!
Роберт
Хороший стоматолог. Була у неї на прийомі. Так як працює Яна Ігорівна, не працює жоден стоматолог яких я знаю. Все чітко, та кваліфіковано. Одразу помітно що вона справжній професіонал своєї справи. За потреби прийду повторно. Дякую!

• 2017 — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця,

• 2017 — Лекційний курс "Філософія успішної імплантації" Асоціація імплантологів України — м. Київ,
  • 2017 — Навчання за програмою "Технології відновлення зубів", — м. Київ,
  • 2017 — Учасник конференції "Дитяча стоматологія. Актуальні питання та сучасні тенденції", — м. Київ,
  • 2016 — Certificate that Ульяницька Яна has completed minin-session of education, lecturer Gaba L. V. Сертифікат про проходження навчальної програми на тему: Прямі композитивні реставрації фронтальної групи зубів, м. Київ,
  • 2018 — Конференція до відкриття відділення Української Академії Пародонтології на тему: "Значення пе прийому в стоматологічній практиці", — м. Київ,
  • Науково-практична конференція "Травматичні пошкодження щелепно-лицевої ділянки у дітей".

Лікар-стоматолог надає послуги

• діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • професійна чистка зубів: зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) з допомогою ультразвуку та піскоструминної чистки AIR FLOW;
  • лікування гінгівіту та пародонтиту;
  • відбілювання зубів;
  • лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і т. д.;
  • арт реставрація зубів;
  • типові та атипове видалення зубів