Сторінка 7. Лікарі в Києві (метро Арсенальна)

Декілька тижнів тому, я помітила що зір у мене значно погіршився. Я уже не могла нормально працювати за комп'ютером. Вирішила звернутися до Світлани Василівни за допомогою. Підхід до діагностики та лікування у неї грамотний. За її рецептом я уже два тижні як ношу окуляри. Тепер я знову добре бачу. Прийомом залишилася задоволена! Рекомендую!
12 грудня '19 г.
Долгое время не решалась обратиться на процедуру по глотанию зонта. Я считала, что это вообще нереально, так как у меня очень сильный рвотный рефлекс. Коллега по роботе, посоветовала обратиться к Лесе Васильевне. Она смогла найти подход ко мне, вежливо объяснила, как будет проходить процедура. Я ей доверилась и слушала только указание врача. Все прошло быстро, не более 4 минут. Не так уже и страшно, как мне об этом все говорили. Рекомендую.
21 грудня '19 г.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на проведенні діагностичних заходів. За допомогою сучасних методів діагностики визначає наявність поліпів у кишечнику, пухлин органів шлунково-кишкового тракту, патологічних відхилень в кишечнику. Прийом веде за індивідуальним графіком.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору. Основний напрямок діяльності - терапія далекозорості, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми та астигматизму. Розробляє персональні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів.
Дитячий офтальмолог
Спеціаліст в області лікування очних захворювань у дітей, володіє навичками апаратної діагностики та лікування.
Подолог
Спеціаліст спеціалізується на подології. Займається лікуванням врослого нігтя, гіпергідрозу, грибкових уражень шкірних покривів і нігтів. Проводить медичний манікюр, кріодеструкцію підошовних бородавок, перев'язку трофічних виразок і первинну обробку ран.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913
Дерматовенеролог, косметолог
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Ортопед-травматолог, вертебролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань хребта. Здійснює прийом пацієнтів із ортопедичними патологіями. Займається реабілітацією пацієнтів після хірургічних втручань. Виконує медикаментозні блокади. Лікує остеохондроз, остеоартрози, шпору п'яти, міжхребцеві грижі, плоскостопість та сколіоз.
Травматолог, Ортопед
Травматолог-ортопед лікує травматичні ушкодження будь-якої етіології, а також вроджені та набуті дефекти і патології розвитку суглобів. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання з метою діагностики і лікування. Для постановки діагнозу також використовує загальний огляд і збір анамнезу. Виконує процедури вправляння суглобів в суглобові сумки і репозиції кісткових уламків. Приймає пацієнтів з переломами, вивихами, розтягуваннями, викривленнями хребта різного характеру, плоскостопістю.
Пластичний хирург, мамолог
Лікар-мамолог, пластичний хірург, займається корекцією форм і розмірів молочних залоз. Володіє всіма основними техніками пластичних операцій на молочних залозах з використанням імплантів і без них. Виконує контурну пластику обличчя за допомогою філерів, блефаропластику, ринопластику, отопластику, ліпосакцію. Бере участь в міжнародних і національних форумах, майстер-класах профільної тематики.
Пластичний хирург
Доктор Філонов Андрій Вікторович займається пластичною хірургією. Виконує всі види основних пластичних операцій по корекції форми носа, грудей, вух, грудей, стегон. Володіє ін'єкційними методами, займається видаленням утворень на шкірі, рубців і шрамів, встановлює імпланти. Удосконалює навички роботи на профільних семінарах та міжнародних форумах.
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.