Тисліцький Андрій Васильович

Стоматолог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань зубів та ясен. Для уточнення діагнозу призначає КТ щелепи, рентгенографію. Лікує карієс, пульпіт і періодонтит, ставить пломби. Працює з кореневими каналами зуба. Виконує лазерне відбілювання зубів, видалення зубного каменю. Проводить протезування знімними конструкціями.

11.03.2017
Мені потрібно було запломбувати зуб, так як в ньому утворилася дірочка. Але я довго тягнув з візитом до стоматолога, поки зуб не почав боліти. Я звернувся до цього лікаря. Він все дуже професійно зробив. Зараз все просто супер! Дякую!
Мар‘яна
Просто відмінний фахівець! Пломбувала у нього зуби. Все пройшло на найвищому рівні, що приємно мене здивувало. Я не дуже полюбляю походи до стоматологів, боюся їх з дитинства. Але цей лікар, зробив все абсолютно без болю. Рекомендую!

• Державний вищий навчальний заклад «Тернопільський державний медичний університет імені В. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України»,
  • 2014 р. — Чортківський державний медичний коледж, Тернопільський національний економічний університет,

• 2015 р. — семінар «Сучасні концепції кортикальної імплантації і негайного навантаження» В. Франківськ
  • 2016 — Семінар «Оптимальні техніки прямої реставрації фронтальних і бічних зубів» Львів
  • 2017 р. — науково-практична конференція Ternopil Dental Summit Тернопіль

Лікар-стоматолог надає послуги

• діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • професійна чистка зубів: зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) з допомогою ультразвуку та піскоструминної чистки AIR FLOW;
  • лазерне відбілювання зубів;
  • лікування некаріозних уражень порожнини рота: ерозій емалі, клиновидних дефектів і т. д.;
  • протезування знімними конструкціями,