Тонклевская Ольга Ігорівна

Стоматолог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань зубів і ясен. Виконує чистку зубів ультразвуком та методом Air Flow. Лікує пародонтит, всі види карієсу, пародонтоз, стоматит, гінгівіт та пульпіт. Консультує з приводу вибору зубних паст та правильної гігієни ротової порожнини. Бере активну участь в конференціях та майстер-класах.

АННА
Була у цього лікаря на чистці зубів методом "Air Flow". Хочу сказати, що результат мене приємно здивував. Метод ефективний. Лікар також дуже приємна людина. Перед процедурою пояснила суть методу. Дуже задоволена результатами.
Хороший спеціаліст. Лікувала у неї ясна. Лікар з усією відповідальністю підійшла до вирішення поставленого завдання. Зробила всі необхідні процедури, та призначила препарати. Зараз проблема зникла. Рекомендую цього фахівця!

• 2018 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця,

• 2020 р. — Основи ручного скейлінгу "PerioDchool“
  • 2020 р. — Концептуальна пародонтологія, протоколи, клінічні випадки. Сучасні апаратні методики "DSpace"
  • 2019 р. — Мистецтво реставрації фронтальних і бокових зубів "DSpace"
  • 2016 р. — Basic options in dentistry “Implantology and Prosthodontics “
  • 2016 р. — Симпозіум Остеологія. Як досягнути успішного результату регенеративного лікування? "Osteology Foundation"
  • 2016 р. — Конгрес "Пародонтологія кожному" UAP
  • 2017 р. — Конференція "День практичної пародонтології" UAP
  • 2017 р. — Майстер-клас " Діагностика захворювань тканин пародонту" UAP
  • 2017 р. — Майстер-клас " Основи пародонтальної хірургії" UAP
  • 2017 р. — Майстер-клас " Застосування електромеханічних та повітряно-абразивних систем в пародонтології" UAP

Лікар-стоматолог надає послуги

• діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • професійна чистка зубів: зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) з допомогою ультразвуку та піскоструминної чистки AIR FLOW;
  • лікування захворювань пародонту;
  • діагностика та профілактика стоматологічних захворювань;
  • лікування захворювань пародонту.