Тонклевская Ольга Игоревна

Стоматолог
Врач занимается диагностикой и терапией заболеваний зубов и десен. Выполняет чистку зубов ультразвуком и методом Air Flow. Лечит пародонтит, все виды кариеса, пародонтоз, стоматит, гингивит и пульпит. Консультирует по поводу выбора зубных паст и правильной гигиены ротовой полости. Принимает активное участие в конференциях и мастер-классах.

АННА
Була у цього лікаря на чистці зубів методом "Air Flow". Хочу сказати, що результат мене приємно здивував. Метод ефективний. Лікар також дуже приємна людина. Перед процедурою пояснила суть методу. Дуже задоволена результатами.
Хороший спеціаліст. Лікувала у неї ясна. Лікар з усією відповідальністю підійшла до вирішення поставленого завдання. Зробила всі необхідні процедури, та призначила препарати. Зараз проблема зникла. Рекомендую цього фахівця!

• 2018 - Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца,

• 2020 - Основи ручного скейлінгу «PerioDchool“
  • 2020 - Концептуальна пародонтологія, протоколи, клінічні випадки. Сучасні апаратні методики “DSpace”
  • 2019 - Мистецтво реставрації фронтальних і бокових зубів «DSpace”
  • 2016 - Basic options in dentistry “Implantology and Prosthodontics “
  • 2016 - Симпозіум Остеологія. Як досягнути успішного результату регенеративного лікування? «Osteology Foundation”
  • 2016 - Конгрес «Пародонтологія кожному» UAP
  • 2017 - Конференція «День практичної пародонтології» UAP
  • 2017 - Майстер-клас « Діагностика захворювань тканин пародонту» UAP
  • 2017 - Майстер-клас « Основи пародонтальноі хірургії» UAP
  • 2017 - Майстер-клас « Застосування електромеханічних та повітряно-абразивних систем в пародонтології» UAP

Врач-стоматолог предоставляет услуги

• диагностика и профилактика стоматологических заболеваний;
  • профессиональная чистка зубов: снятие мягких и твердых зубных отложений (удаление зубного камня) с помощью ультразвука и пескоструйной чистки AIR FLOW;
  • лечение заболеваний пародонта;
  • диагностика и профилактика стоматологических заболеваний;
  • лечение заболеваний пародонта.