Флоріс, медичний центр на Чехова

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Флоріс" — це медична установа, яка надає своїм пацієнтам широкий спектр послуг. Основні напрямки діяльності клініки: ультразвукова діагностика, ендоскопія, гастроентерологія, кардіологія, мамологія, ендокринологія, терапія, хірургія, косметологія, травматологія та інші.

Пацієнти клініки можуть скористатися такими послугами:

• консультації вузьких фахівців;
  • УЗД;
  • ендоскопічні дослідження;
  • функціональна діагностика організму;
  • рентген;
  • комп'ютерна томографія;
  • лабораторні аналізи;
  • видалення доброякісних утворень на шкірі;
  • омолодження обличчя, шиї;
  • відновлюючий догляд для проблемної шкіри;
  • ультразвукове чищення обличчя;
  • внутрішньосуглобові та внутрішньом'язові ін'єкції;
  • масаж (класичний, пластичний);
  • ортопедична корекція;
  • ударно-хвильова терапія;
  • лікування трофічних виразок та інші.

Серед основних переваг клініки — доступні ціни, досвідчений та уважний персонал, великий вибір послуг, сучасне лікувально-діагностичне обладнання та матеріали.

Біля медичного центру — безкоштовне паркування. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Флоріс, медичний центр на Чехова, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Розширена кольпоскопія з розшифровкою 350
  • Гістероскопія 1 категорії складності 9 500
  • Гістероскопія 2 категорії складності 11 200
  • Відеогастродуоденоскопія з pH-метрією 750
  • Відеоколоноскопія 850
  • Вiдеоколоноскопiя в станi медикаментозного сну 2 100
  • Вiдеогастродуоденоскопiя в станi медикаментозного сну 1 900
  • Вiдеогастродуоденоскопiя та вiдеоколоноскопiя в станi медикаментозного сну 3 200
  • ЕКГ із розшифровкою 140
  • ЕКГ 100
  • Холтер 500
  • Холтер з АТ 600
  • Денситометрія 400
  • Рентгенологічне дослідження в одній проекції з плівкою 380
  • Рентгенологічне дослідження в двох проекціях з плівкою 450
  • Рентгенологічне дослідження шийного відділу хребта з функціональним навантаженням (3 знімка) з плівкою 500
  • Рентгенологічне дослідження по спецвкладці 450
  • Опис знімка 100
  • Мамографічне дослідження 2-х грудних залоз у 2-х проекціях без плівки 400
  • Рентгенологічне дослідження в 1-й проекції без плівки 350
  • Рентгенологічне дослідження у 2-х проекціях без плівки 400
  • Ще...
  • УЗД КОМПЛЕКС 1: печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка + нирки + наднирники 450
  • УЗД КОМПЛЕКС 2: печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка 400
  • УЗД КОМПЛЕКС 3: нирки + наднирники + сечовий міхур із визначенням залишкової сечі, передміхурова залоза 400
  • УЗД печінки, жовчного міхура та жовчних протоків 300
  • УЗД печінки 150
  • УЗД жовчного міхура 150
  • УЗД підшлункової залози 250
  • УЗД селезінки, судин портальної системи 250
  • УЗД сечостатевої системи: нирки + наднирники + сечовий міхур із визначенням залишкової сечі 350
  • УЗД судин нирок (доплер) 400
  • КТ головного мозку 850
  • КТ параназальних синусів та носоглотки 800
  • КТ головного мозку, параназальних синусів 1 000
  • КТ пірамід скроневих кісток 850
  • КТ параназальних синусів, пірамід скроневих кісток (середнє, внутрішнє вухо, сосцевідній відросток) 1 000
  • КТ шиї та гортані (пошук чужорідних тіл) 700
  • КТ органів грудної клітки 1 000
  • КТ органів черевної порожнини + органів малого тазу (печінка, підшлункова залоза, селезінка, товста кишка) 1 400
  • КТ органів малого тазу (сечовий міхур, матка, яєчники, передміхурова залоза) 900
  • Консультація лікаря-спеціаліста 450
  • Гінекологічний масаж (одна процедура) 400
  • Радіохвильова коагуляція шийки матки 3 000
  • Повторна консультація кандидата медичних наук лікаря-уролога 450
  • Консультація кандидата медичних наук лікаря-уролога 500
  • Консультація лікаря-уролога (з оглядом передміхурової залози), кандидата медичних наук 550
  • Повторний прийом (з оглядом передміхурової залози) лікаря-уролога кандидата медичних наук 500
  • Пальпаційний огляд передміхурової залози 350
  • Повторний огляд передміхурової залози 120
  • Інстиляція сечового міхура 200
  • Консультація лікаря-отоларинголога (з оглядовим набором) 500
  • Повторна консультація лікаря-отоларинголога (з оглядовим набором) 450
  • Промивання пазух носа 200
  • Промивання зовнішнього слухового проходу при зовнішньому та середньому отиті 200
  • Передня тампонада носа 200
  • Продування вух по Політцеру 300
  • Консультация репродуктолога 1 000
  • Консультація репродуктолога + індукція овуляції з медикаментозним забезпеченням 7 000
  • Консультація репродуктолога + індукція овуляції без тригера овуляції 3 000
  • "Запліднення InVitro Стандарт (моніторинг розвитку фолікулів, медикаментозна стимуляція «Стандарт», тригер овуляції, супровід репродуктолога)" 44 600
  • Запліднення InVitro Стандарт + (моніторинг розвитку фолікулів, медикаментозна стимуляція «Стандарт +», тригер овуляції, супровід репродуктолога) 49 400
  • Обстеження перед ДРТ (для жінок) 10 580
  • Консультація психолога для сімейних пар 800
  • Консультація лікаря-ревматолога 500
  • Повторна консультація лікаря-ревматолога 450
  • Консультація лікаря-мамолога 500
  • Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози під УЗД навігацією 800
  • Трепан-біопсія молочної залози під УЗД навігацією, гістологічне дослідження 2 000
  • Лікування простатиту (одна процедура) 340
  • Кінезіотерапія -1 година 300
  • Ударно-хвильова терапія (одна процедура) (Гапченко) 900
  • Місцева трансдермальна анестезія 100
  • Медикаментозний сон при гістероскопії 1 800
  • Додаткові медичні послуги при анестезіологічному супроводі медикаментозного сну при відеогастродуоденоскопії 1 150
  • Додаткові медичні послуги при анестезіологічному супроводі медикаментозного сну при відеоколоноскопії 1 250
  • Пункція суглобу 200
  • Плазмоліфтинг (ортопед) 550
  • Вакцинація проти грипу (для пацієнтів із декларацією) 700
  • Вакцинація проти грипу 800
  • Вакцинація проти ВПЛ "Церварикс" (одна ін’єкція) з консультацією сімейного лікаря 2 500
  • Вакцинацiя вiд пневмококовоi iнфекцii вакциною "Превенар-13" 2 500
  • Вакцинація проти ВПЛ "Гардасил" (одна ін’єкція) з консультацією сімейного лікаря 6 500
  • Мануальна корекція 300
  • Перев’язка (після хірургічного втручання) 300
  • Процедура біопсія методом РХХ 1 600
  • Видалення кісти зовнішнього отвору сечовивідного каналу у жінок 1 600
  • Висікання зовнішнього отвору сечовивідного каналу 1 400
  • Хірургічне висічення утворень шкіри 1 складності з накладанням косметичного шва 3 000
  • Хірургічне висічення утворень шкіри 2 складності з накладанням косметичного шва 4 000
  • Видалення кліща 450

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрійко Катерина Сергіївна
Все добре
Олександр
Хочеться подякувати Флорісу за якісне обстеження. Довелося прийти на КТ, дуже швидко видали результати та вчасно призначили лікування. Рекомендую!
Дарья
Від усієї душі, хочу подякувати гінекологу Булава Юлія, дууууже гарний лікар, завжди уважна,ввічлива та просто приємна людина. Рекомендую всім дівчатам!
Сергій
Хочу порекомендувати Флоріс, як гарний мед.центр, добре організована робота персоналу, все швидко, зручно, затишно
Была на приёме у лор-врача Кучеренко В. Е. Очень внимательный доктор и назначил доступные препараты, которые оказались эффективны. Спасибо большое!
Олег
Спасибо прекрасному специалисту Ахтырцеву В. В. Разобрался с проблемой и назеачил адекватное лечение
Артём
Всем рекомендую детского невролога Рябоконь Наталью Александровну, очень хороший доктор!!!!
Надя
Очень довольна приёмом маммолога во Флорисе. Доктор внимательный, рассказал все доходчиво, успокоил. Спасибо большое!!!
Надежда
Записалась на приём к неврологу Ахтырцев В.В., большое спасибо ему за своевременное и правильное назначение лечения. Буду обращаться только к нему!!!
Надія
Лікуюся у Джепи В.В. Радію, що маю можливіть відвідати лікаря з таким величезним стажем роботи й сумую, що на жаль, рідко побачиш такого професіонала своєї справи.
Хотела бы выразить благодарность доктору Ахтырцеву В.В. Всем родственникам и знакомым рекомендую именно его и не разу не слышала негативных отзывов. Будьте все здоровы!
Передаю благодарность доктору гинекологу Кучеренко Ирине Федосеевне!!! Очень внимательный, отзывчивый и доброй души человек!!! Она лучшая!!!
Александрович
Хотим поблагодарить детского невролога Рябоконь Наталью Александровну, специалист своего дела, внимательная и отзывчивая!!!
Даша
Хочу поблагодарить доктора УЗИ во Флорисе на Барановке. Очень внимательный и обходительный специалист! Буду всем рекомендовать.
Ярослав
Пришлось обратиться к эндокринологу, пришёл во Флорис к доктору Корник Лине. Специалист очень хороший, внимательный, очень доволен обслуживанием!
Андрей
Был на приёме у уролога Мади, доктор разобрался в проблеме, которая беспокоила долгое время и помог мне о ней забыть. Рекомендую всем!
Александр
Огромное спасибо гастроэнтерологу Головашовой О. Н.,у которой я был на консультации после УЗИ. Она быстро разобралась с проблемой, срочно направив меня на гастроскопию.
Была нс консультации у доктора лора - Кучеренко, спасибо ему за вниматеность, спокойствие. А также за положительный результат после лечения.
Большое спасибо квалифицированному специалисту и прекрасному человеку Кучеренко И. Ф. Из всех гинекологов у которых я была, она лучшая!
Кротова Нина Ивановна
Ездила по всем кардиологам Украины,но никто так не нашёл в чем проблема у меня. Знакомые посоветовали обратиться в Флорис к Спасеновой Л.Г. ни разу не пожалела за то что обратилась к ней. Мастер своего дела,причину устранили и уже как 4 года стабильно лечусь у неё и езжу с Киеве.Доверяю только ей и советую всем
Кузнецова Ольга Михайловна
7 лет подряд хожу обследоваться на приём исключительно к Корник Лине Витальевне. Врач с большой буквы,специалист своего дела. Приятно когда врач молниеносно разбираеться в проблеме пациента. Самый лучший медицинский центр «Флорис» и специалисты в нем! Рекомендую всем!!
Екатерина
Обращайтесь к неврологу Ахтырцев, всем рекомендую, назначает адекватное лечение!
Антон
Рекомендую невропатолога Ахтырцев Владимир Викторович во Флорисе, очень хороший специалист!!!
Большая благодарность доктору УЗИ Спасеновой Л.Г. Лучший специалист в своем деле!!!
Назар
Хочу поблагодарить доктора, который мне ставил холтер, внимательный специалист, всё доходчиво рассказал, как себя вести и что делать и описание получил на руки быстро!
Евгения
Обращалась за помощью к неврологу Ахтырцеву В. В. Очень благодарна доктору и всему персоналу!
Благодарю хирурга Маюру Н. А.за внимание и ее знания и умения!!!
Дмитрий
Спасибо за помощь ребенку - Рябоконь Н. А. прекрасный доктор невролог!!!
Екатерина
Была на консультации. Всё понравилось. Персонал приветоивый, чисто. Спасибо доктору - Дмитрук В. А.
Жанна
Хочу выразить благодарность прекрасному специалисту-Ахтырцеву В. В. И очень удобно, что обследование сосудов и консультацию можно получить в одном кабинете
Олег
Лікар який робить УЗД судин кінцівок найркащий. На жаль, не пам‘ятаю його ім‘я, але без якісної діагностики моє лікування було б даремним. Дякую
Володя
Проходив нещодавно УЗІ кінцівок. Швидко обстежили, доктор надав рекомендації і сказав які подальші дії треба вжити. Вдячний за відношення, всім рекомендую!
Світлана
Хочу поблагодарить эндокринолога -Корник Л.В. за её знания и ответственность к своей работе
Анастасія
Дякую ,Корнік Л.В. , спеціаліст своєї справи!
Василь
Замечательные врачи !
Сергей
Приводили сына к ортопеду Рябоконь. Очень довольны приемом - и общением доктора с ребёнком, и результатом консультации.
На чехова проходила хирурга. Быстрое обслуживание и хорошое отношение к пациенту.
Антонина
Посоветовали невролога Ахтырцева, сделал мне УЗИ и сразу проконсультировал. Всё быстро и качественно
Володимир
Дуже вдячний лікарю Маді, швидко розібрався з проблемою. Я задоволений результатом
Світлана
Багато років лікую щитоподібну залозу , нічого не допомагало .Різні лікарі з міст та районів, і от нарешті знайшовся лікар який зміг допомогти мені з проблемою.Дякую великий Корнік Л.В. -ендокринолог яких ще потрібно пошукати!!!
Александр
Выражаю свою благодарность мануальному терапевту Зайцеву Владимиру Васильевичу, очень хороший доктор, всегда спасает!!!
Валерия
Всем советую эндокринолога Корник Лина Витальевна, очень толковый доктор!!
Гинеколог Кучеренко Ирина помогла решить проблему с бесплодием. Кроме того, еще дала рекомендацию моему мужу. Доктор от Бога, воспитываем дочку :)
Світлана
Дякую Кучеренко І.Ф. за допомогу і професіоналізм. Дякувати Богу, вже не хворію, але в свій час дуже сильно допомогла
Дима
Давно лікуюся у лікаря Маді Мажеда. Побував до того у багатьох лікарів, але тільки цей допоміг. Окремо дякую за те, що лікар завжди на з‘язку. Рекомендую
Хочу выразить благодарность доктору гинекологу - Кучеренко И.Ф за ее высокую квалификацию и внимательность!
Сергей
Проходил обследование сосудов шеи. Хочу выразить благодарность неврологу Ахтырцеву, который делал УЗИ. Очень внимательно провел осмотр и доходчиво всё объяснил.
Тетяна
Кучеренко Ірина, лікар гінеколог. Кваліфікований і дуже уважний лікар. З впевненністю рекомендую!
Большая благодарность доктору Задорожному А.И., который проводил УЗИ сосудов конечностей, очень хороший и внимательный специалист, всё тщательно просмотрел и рассказал понятно)))
Паша
Хочу отметить профессионализм и обходительность персонала. Делал кардиограмму с расшифровкой - результат получил быстро. Доволен сервисом!
Игорь
Отличный центр !Всего вам самого хорошего!)
Владимир
Только в МЦ Флорис записали на ПЦР анализ в воскресенье. Обслуживание на высшем уровне
Валерия
Спасибо огромное МЦ Флорис с особенности БиндеТП за профессионализм, безупречный подход к моему ребёнку.
Тетяна
Очень довальна медицинским центром , всегда отличный и лояльный подход к пациентам !
хожу только к Ахтырцеву во Флорис. Лучший специалист своего дела. Спасибо большое к доктору за всегда оперативную помощь
Віталій
Хорошо обслуживает
Олена
Дякую центру та особисто Савицькій Олесі Володимирівні за професіоналізм, ми дуже задоволені.
Наталия
Хороший центр. Спасибо вам. Успехов вам в работе
Лікар справив дуже хороше враження, уважний, приємний в спілкуванні. Прийняв вчасно. Поставив діагноз (до нього три лікаря називали мені три різних діагнозу). Ознайомився з усіма результатами аналізів, з якими я прийшла. Рекомендую!
25.04.2017
Компетентний лікар, уважний, чуйний. Під час невимушеної бесіди, лікар повністю мене розпитала. Призначила необхідні додаткові обстеження. Після результатів яких, призначила лікування. Після курсу обов'язково прийду ще раз.
Masha
Лікар явно знає свою справу. Розпитувала про найменші дрібниці, вникла в ситуацію повністю. Обстеження провела обережно, та з максимальним професіоналізмом. Аналізи призначила. Неодмінно прийду на повторний прийом. Рекомендую!
Генадий
Лікар кваліфікований, уважний. Грамотний фахівець, та дуже добродушна людина. Рідко де можна знайти таких грамотних фахівців. Прийом пройшов добре, лікар детально пояснив суть методики лікування. Усім задоволені. Рекомендую!
Олег Васильович
гарний спеціаліст
Сергей
Спасибо Флорису за правильно поставленный диагноз и назначенное лечение. Профессиональные, квалифицированные врачи!!!
Відмінний врач.Чутлива, відповідальна, все сто разів розкаже і обьяснить.
Інна
Вирішила давню проблему.Високопрофесійний лікар.
Альона
Найкращий гінеколог.На прийомі завжди приватна. Рекомендую Юлію Вікторівну всім своїм знайомим*
Інна
29 травня '19р.
Довго мучилася від своєї проблеми, зверталася до декількох гінекологів, усі назначали аналізи, діагностику а за результатами розводили руками. Звернулася до доктора Булави Юлії Вікторівни, вона швидко виявила, що проблема в гормонах, назначила лікування, теперь все в порядку Дякую доктору
11 травня '19р.
Кучеренко Ирина для меня лучший гинеколог) в своё время мне посчастливилось попасть именно к ней со своей проблемой, если бы не знания врача с таким опытом даже и не знаю что бы со мной было сейчас. По этому моя благодарность центру Флорис за то что у них самые лучшие специалисты в нашем городе!!!
Очень важно, когда рентгенолог может точно расшифровать снимки. От этого можно сказать в некоторых случаях зависит жизнь человека. Могу порекомендовать отличного и опытного врача рентгенолога в г. Сумы — это Чемерис Ярослав Александрович.
Роман
На фоне сильного стресса начал дергаться глаз, появились покалывания в боку и нарушился сон. Доктор назначила седативные лекарственные препараты, отдых и сказала по возможности избегать стрессовых ситуаций. Спасибо огромное за помощь!
Никогда не думала, что заболею сахарным диабетом. Елена Николаевна объяснила, что люди живут помногу лет с этой болезнью. Главное, подобрать правильное питание и лекарственные препараты, систематически ложиться в больницу на обследование.
Лариса
Спасибо доктору Булава за помощь, делала прижигание. Я очень переживала, думала будет больно, но доктор меня успокоила, сделала все очень аккуратно! Спасибо Вам
Марина Владимировна
С доктором консультировалась по поводу мужского климакса. Муж стал вообще невменяемым. Я ему сказала, что нужно сходить к врачу, он конечно отказался. Срочно нужен был совет доктора. Мади Мажед Ейса рассказал, в чем состоит лечение мужского климакса и как облегчить состояние мужа.
Владислава Юрьевна
Возняк Алексей Владимирович — отличный ультразвуковой диагност. Я лично знаю нескольких людей, которые систематически ходят к нему на УЗИ. Всем нравится, что он подробно рассказывает об органах, которые исследует. Всегда безошибочно диагностирует заболевание. Спасибо!
Яна
Робила процедуру діагностики прохідності маткових труб, мене попереджали, що процедура досить болісна та не приємна. Під час процедури доктор постійно питала у мене про моє самопочуття, робила все дуже обережно, що я навіть не помітила як все пройшло. Велика подяка доктору за таку працю, такий підхід, старанність, обережність. Це та ситуація коли з впевненість можна сказати, що доктор на своєму місці, Дуже дякую Вам Юлія Вікторівна, теперь тільки до Вас)
Яна
Маргарита
После инфаркта миокарда пациентам требуется особое лечение. Любовь Григорьевна как раз такой врач, который наблюдает за такими пациентами. Большое спасибо за ваш нелегкий труд. Не знаю даже, что бы мы без вас делали. Мы вас ценим и любим!
Вера
Благодарна Александру Ивановичу за то, что он увидел во время ультразвукового исследования опухоль в желудке. Почему-то в районной поликлинике мне о ней и словом не обмолвились, в результатах УЗИ написали, что ничего не обнаружено. Не знаю, что было бы, если бы я не попала к нему на УЗИ.
К Владимиру Владимировичу меня направил ЛОР-врач. Мне необходимо было сделать снимок гайморовых пазух носа. Предположительно у меня была острая стадия гайморита. Врач сделал снимок, результаты были готовы в течение 15 минут. Диагноз подтвердился. Сейчас прохожу лечение.
У Татьяны Парфеньевны наблюдаемся уже на протяжении 5 лет. Нареканий по поводу работы доктора не имею. У нее какой-то особенный подход к деткам, они ее совсем не боятся. Всегда назначает отличное лечение, выписывает справки, консультирует по поводу кормления и ухода.
Внимательный специалист всегда подскажет, назначит правильное лечение )Человек с большой буквы!!буду обращаться еще, спасибо, что есть такие доктора!!
Очень компетентный доктор! !рекомендую всем!!
Анна Р.
Обратилась к доктору по поводу лечения ожирения. На протяжении нескольких лет пыталась сбросить вес всяческими способами. Были и диеты, и спортивные залы, и массаж. Подумала в итоге, что может быть у меня гормональные нарушения и поэтому не получается избавиться от лишних килограммов. Доктор направила на анализы. Жду результатов и будем лечиться.
Жанна
Кучеренко Ирина Феодосеевна Высококвалифицированный специалист,широкообразованный доктор, внимательна к пациентам ,доброжелательна ,готова ответить на все возникающие вопросы. Я обязательно порекомендую своим знакомым обращаться за медицинской помощью именно к ней.
Татьяна Анатольевна
Выражаю огромную благодарность Ирине Федосеевне,как специалисту и прекрасному человеку.Врач СУПЕР.
Екатерина
Очень ответвенный доктор и специалист в своей области ! Грамотный подход к пациентам ! Спасибо большое Флорису за молодых и таких квалифицированных специалистов !
Екатерина
Юлия Викторовна прекрасный специалист ! Решила все мои проблемы ,высококвалифицированный специалист !! Подход молодежный ,этим понравилось !
Борисович
Найкращий спеціаліст моя сім‘я дуже вдячна що є такі професіонали які завжди готові допомогти!!!
Наталия
Очень хороший доктор. Всем рекомендую.
Александр
Замечательный доктор, все доступно обяснил, с картинками, и просто. После исследования разговаривал со мной минут 20, что редкость в наше время, обычно написал и отправил куда то.
Олена Іванівна
Дякую лікарю Ревері за дуже якісну діагностику! Після його обстеження не потрібно додаткових методів! Більше б таких спеціалістів! Рекомендую звертатись тільки до нього!
Спасибо за Ваш профессионализм!!!!!
Ростислав Васильевич, спасибо Вам огромное, вы лучший специалист в УЗИ
Отличный доктор, рекомендую, хороший специалист и человек!
Если у Вас есть проблемы со здоровьем и никто не может установить причину - незамедлительно обратитесь к Ирине Феодосеевне!!! Найдёт причину, назначит лечение и обязательно вылечит! При этом ещё и успокоит, доходчиво все расскажет и поддержет. Удивительное сочетание доброты, человечности и профессионализма в одном человеке. Много раз помогала лично мне. Всем её рекомендую!
Александр
Сто тисяч лайків та ще більше плюсів спеціалісту!!! Респект!
Бойко Валентина
Выражаю огромную благодарность, Кучеренко Ирине за добросовестный труд,чуткое внимание к пациентам,высокий профессионализм и переданость любимому делу.
Pasternak Ihor
Very good person and professional in their field!!!
Спасибо Юлии Булаве!!! 5 лет бесплодия - лечебно -диагностическая процедура на трубах и теперь моему счастью 6 недель !!!!!!!спасибо Вам за все что делаете !!!!
Диана
Всегда очень помогал выявить заболевание и помочь решить проблему. Очень внимательный и отзывчивый специалист.
Доктор очень положительная и доброжелательная. Приятно когда доктор не просто слушает что ты говоришь, а доктор действительно тебя слышит! Спасибо Большое Вам Юлия Викторовна
Галина Гурова
Спасибо большое доктору за правильное лечение, наконец то нашла "своего" гинеколога!
Спасибо вам что вы есть. Успехов вам в работе

Лікарі клініки Флоріс, медичний центр на Чехова

• Сімейний лікар
  • Терапевт
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
8,3
Кабінет дитячого хірурга Овечкіна Дениса В'ячеславовича - це сучасне технічне оснащення для діагностики і лікування захворювань промежини. Лікар спеціалізується на терапії патологій прямої кишки, товстого та тонкого кишківника. Хірург проводить лікування анальних тріщин, видаляє поліпи.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.
Суми вул. Івана Сірка 7/2
9,1
Флоріс — це сучасна клініка жіночого здоров'я. На території центру приймають профільні фахівці, що є гарантом надання якісних послуг. Ключова перевага — це регулярне підвищення кваліфікації, спрямоване на впровадження на практиці інноваційних методик лікування. В цілому, клініка функціонує з використанням світових стандартів терапії.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Суми вул. Івана Сірка 14