Ревера Ростислав Васильович

УЗД-спеціаліст, рентгенолог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою захворювань за допомогою ультразвукового та рентгенівського обладнання. Виконує обробку отриманих даних і складає висновок. Бере участь у конгресах, міжнародних конференціях і семінарах.

Лікар працює в клініках:
Суми вул. Чехова, 2
Суми вул. Івана Сірка, 3

Олена Іванівна
Дякую лікарю Ревері за дуже якісну діагностику! Після його обстеження не потрібно додаткових методів! Більше б таких спеціалістів! Рекомендую звертатись тільки до нього!
Ростислав Васильевич, спасибо Вам огромное, вы лучший специалист в УЗИ

• 1999 р. — медичний факультет Сумського Державного університету;
  • інтернатура на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

• 2004 р. — пройшов курси тематичного удосконалення "Туберкульоз органів дихання";
  • 2008 р. — пройшов курси тематичного удосконалення "Магнітно — резонансна томографія в діагностиці захворювань різних органів і систем" на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2012 р. — брав участь в роботі міжнародної школи — семінару "Сучасна променева діагностика захворювань кістковий — м'язової системи" на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика;
  • 2018 р. — брав участь в конгресах радіологів.