Хажанець Тетяна Георгіївна

Невролог
лікар першої категорії
Лікар надає широкий спектр послуг у галузі неврології. Лікує нервові хвороби травматичної етіології, ішемічний інсульт, хвороба Паркінсона. Приймає пацієнтів з порушенням мови, змінами психіки, частими запамороченнями і зниженням слуху.

Лікар працює в клініках:
Суми вул. Чехова, 2
Суми вул. Івана Сірка, 3

Роман
На фоне сильного стресса начал дергаться глаз, появились покалывания в боку и нарушился сон. Доктор назначила седативные лекарственные препараты, отдых и сказала по возможности избегать стрессовых ситуаций. Спасибо огромное за помощь!

• 2003 р. — Сумський державний університет, медичний факультет;
  • 2004 р. — проходила інтернатуру за фахом неврологія в Харківській медичній академії післядипломної освіти.

• 2009 р. — пройшла курси підвищення кваліфікації в Харківській медичній академії післядипломної освіти;
  • 2011 р. — отримала атестацію в атестаційній комісії при Управлінні охорони здоров'я в Сумській облдержадміністрації.