Гапченко Валерій Володимирович

УЗД-спеціаліст
головний лікар
Лікар спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Володіє методиками дослідження всіх органів і систем організму людини. Бере активну участь у всеукраїнських, міжнародних семінарах, конгресах і форумах.

Лікар працює в клініках:
Суми вул. Чехова, 2
Суми вул. Івана Сірка, 3

Диана
Всегда очень помогал выявить заболевание и помочь решить проблему. Очень внимательный и отзывчивый специалист.

• 1990 р. — Курський медичний інститут.

• 1991 р. — курси "Рентгенівська комп'ютерна томографія";
  • 1994 р. — курси спеціалізації по організації і управлінню охороною здоров'я;
  • 1995 р. — курси по ультразвуковій діагностиці в Російській медичній академії післядипломної освіти;
  • 1996 р. — курси підвищення кваліфікації по ультразвуковій діагностиці в Інституті удосконалення лікарів м. Харків;
  • 2003 р. — курси по організації і управлінню охороною здоров'я в Київській медичній академії післядипломної освіти им.П.Л.Шупика;
  • є учасником і доповідачем всеукраїнських, міжнародних семінарів, конгресів, форумів.